Agata
Manosa

MAC Retro Matte w odcieniu Runway Hit.

2013-09-08 - Agata Herbut

Kto ma ochotę zobaczyć jedną z najładniejszych, dziennych szminek? Oto i ona… przedtem jednak chwila wprowadzenia – jedyna w swoim rodzaju tekstura pomadki Retro Matte w odcieniu Ruby Woo stała się hitem nie tylko na wybiegach modowych ale i poza nimi, zainspirowany jej oszałamiającą popularnością MAC unowocześnił ją i stworzył nowe odcienie. Nie pozostawiająca śladów, długotrwała formuła w nowej, szerokiej gamie żywych kolorów. Moja Runway Hit określana jest jako cielista, co napawa mnie zdziwieniem bo zwykle w tego typu odcieniach wyglądam dość obłąkańczo i przerażająco. W Runway Hit czuję się dobrze, nawet bardzo dobrze i w codziennym makijażu sprawdza się naprawdę świetnie!
W kolekcji Retro Matte dostępnych jest osiem kolorów pomadek (w tym fuksja, która także będzie moja!) oraz tyle samo pasujących konturówek.
Uwaga, uwaga pokażę ją także na ustach – weźcie jednak pod uwagę, że od kilku dni mam gorączkę, a moje węzły chłonne są wielkości piłi do koszykówki raczej więc zjawiskowo nie wyglądam. Myślę jednak, że jeśli lubicie takie nudowe odcienie, bez wahania możecie sięgnąć po Runway Hit – nawet w ciemno! W kwestii podkreślania suchości warg – suchych nie mam jednak moje usta posiadają strukturę, którą możecie zauważyć na zdjęciach.
Kolekcja dostępna we wrześniu 2013 we wszystkich salonach MAC, szminki kosztują 86 złotych, konturówki 84 złote.