Agata
Manosa

IsaDora Color Chock – błyszczyk w odcieniu Cabaret Red.

2013-10-10 - Agata HerbutLubicie błyszczyki do ust o tak intensywnym odcieniu, że patrząc w lustro na swoje odbicie nie możecie uwierzyć, że taki efekt można stworzyć za jednym pociągnięciem aplikatora? Takim właśnie produktem jest Color Chock marki IsaDora, ja posiadam odcień Cabaret Red, który ma w s obie odrobinę czerwieni i pięknej, głębokiej maliny.

Bardzo nasycony kolor, który można ujrzeć już przy jednym pociągnięciu aplikatora – błyszczyk nie skleja ust, nie rozpływa się poza granice warg, nie lepi się. Jest wyczuwalny na ustach, ale nie powoduje dyskomfortu. Jest fajnie napigmentowany i przepięknie lśni w słońcu (zdjęcie po prawej stronie, po lewej w cieniu). Cabaret Red świetnie sprawdza się jako odcień dla dziewczyn o ciemnych włosach – nadaje charakteru i jest intensywny, zwraca na siebie uwagę. Dość trwały – w biegiem czasu na ustach niknie blask i efekt tafli, a pozostaje kolor.

Zdecydowanie polecam jeśli lubicie intensywne kolory na swoich ustach, dodatkowo łatwo się aplikuje, a gąbeczkowy aplikator jest dość precyzyjny i prosty w obsłudze. Tak przy okazji – pamiętacie markę IsaDora? Gdy miałam kilkanaście lat i zaczynałam swoją przygodę z makijażem kojarzyłam ją z luksusem. Pamiętam, że wtedy nie mogłam sobie pozwolić na kosmetyki tej marki – kieszonkowe musiało zostać rozdysponowane także na inne przyjemności. Bardzo cieszę się, że jest nadal obecna na naszym rynku – przez chwilę miałam wrażenie, że bardzo wycofała się, zniknęła.