Agata
Manosa

Sekrety Piękna Azjatek.

2013-10-18 - Agata Herbut

Blog Azjatycki Cukier zapewne zna większość z Was, ale gdyby jednak okazało się, że nie – nadchodzę z pomocą! Otóż od kilkudziesięciu dni, codziennie Cukier publikuje posty o sekretach piękna Azjatek. W pierwszej chwili pomyślałam sobie, że to świetny pomysł i na pewno znajdę tam wiele ciekawych tematów. Nie zawiodłam się! Do tej chwili ukazało się czterdzieści siedem postów więc sporo jeszcze przed nami.

Jeśli nie zaglądałyście wcześniej – koniecznie to zróbcie, a poniżej mikro ściągawka postów, które mnie zainteresowały najbardziej!


Stanik dla twarzy – tak istnieje i ma zapobiegać migracji twarzy. Może brzmi to odrobinę zabawnie, ale niestety z wiekiem każda z nas tego doświadczy. W poście znajdziecie filmik i zdjęcia opisujące bandaż. Zdecydowanie Manipulacja kształtem powieki – bardzo ciekawe i zaskakujące – klej do powiek, niteczki, tasiemki. Coś dla tych z nas, które chciałyby rozjaśnić swoją cerę jasną cerę, kosmetyki wybielające i najładniejsza reklama jaką widziłam (krem Snow White). Post pod rozwagę dedykowany mi czyli podkrążone oczy a problem z nerkami , tekst zwracający uwagę na inną przyczynę worków/zasinień niż niewyspanie lub przemęczenie.