Agata
Manosa

The Metallics czyli jesień u Estee Lauder, Smoked Chrome Pure Color Vivid Shine Nail Lacquer.

2013-10-30 - Agata Herbut
Dużo srebra i metaliczności, a wszystko za sprawą jesiennej kolekcji Estee Lauder. The Metallics to nowa kolekcja Pure Color – „zaskakująco uniwersalna kolekcja metalicznych kosmetyków łamie dotychczasowe bariery: dzięki podkreślającym oczy cieniom, sprawiającym wrażenie płynnych, winylowej pomadce do ust oraz lakierowi do paznokci o niespotykanej intensywności barw doświadczysz niewiarygodnej przemiany!”


„Dzięki nowej limitowanej serii lakierów do paznokci Pure Color Vivid Shine Nail Lacquer ciężki metal przybiera na paznokciach postać wyjątkowo efektownego szczotkowanego wykończenia o charakterystycznym połysku. Powstały w wyniku połączenia subtelnych pereł z aluminiowymi płytkami nowy, wysoce efektywny lakier nasyca paznokcie bogatą chromatyczną barwą o wyjątkowym połysku.” – to o moim lakierze: Smoked Chrome. Niestety ja nie umiem być tak entuzjastycznie nastawiona do niego – o ile trwałość i aplikacja zbierają wysokie noty tak mi chyba nie jest po drodze z takim odcieniem. Lubię go tylko wieczorami, gdy można doszukać się w nim odrobiny czerni i bardziej rockandrollowej odsłony.


W związku z wykończeniem, jakie posiada lakier – pamiętajcie, że uwidacznia niedoskonałości płytki, wszystko staje się jeszcze bardziej widoczne. I to chyba także ma wpływ na moje mieszane uczucia względem jednej z gwiazd jesiennej kolekcji. Nie czuję się w tym odcieniu zbyt dobrze, po prostu. Nie odmawiam mu jednak zalet o których wspominałam (aplikacja oraz kilkudniowa trwałość), a także pięknej strony wizualnej.
Podoba się Wam metaliczna propozycja od Estee?