Agata
Manosa

Chanel świątecznie: Rouge Rubis 677.

2013-11-16 - Agata Herbut

Pozostając jeszcze w chanelowym temacie chciałabym pokazać Wam ostatni produkt z mojej kolekcji, a mianowicie lakier do paznokci w przepięknym kolorze Rouge Rubis 677.
Bardzo ciężko było przygotować zdjęcia na plaży przy 28 stopniach, ale biorąc pod uwagę, że na Gibraltarze w całym mieście i we wszystkich sklepach można było zobaczyć już dekoracje świąteczne i choinki – lakier wpisuje się więc w okres świąteczny.

Piękny, radosny i seksowny odcień w którym jestem pewna, że każde dłonie będą wyglądały elegancko. Aplikacja nie stanowi żadnego problemu, lakier jest dość rzadki, ale nie rozlewa się poza płytkę paznokcia. Schnie kilka minut bez pomocy wysuszaczy tworząc taflę. Wytrzymuje kilka dni, bez odprysków. Na zdjęciach możecie zobaczyć jak bardzo jest soczysty.I specjalnie dla Was prawdziwy piaskowy manicure – podczas drugiego malowania niestety musiałam natychmiast wziąć udział w budowaniu wielkiego zamku więc moje paznokcie zakosztowały tego efektu. Nie polecam natomiast zmywania/zdrapywania 🙂