Agata
Manosa

Essie Shearling Darling 851.

2013-11-25 - Agata HerbutJak to jest – gdy wymyślisz sobie, że dzisiaj super postarasz się malując paznokcie wszystko idzie nie po Twojej myśli? Rozlewa się lakier, wylewasz go na skórki… U mnie właśnie tak było, oczywiście nie jest to wina Essie, a tylko i wyłącznie mojego podekscytowania. Na pierwszy rzut oka Shearling Darling (w buteleczce) przypominał mi odrobinę Nuit od Diora, na płytce wygląda jednak zupełnie inaczej – jest w nim więcej brązu, jest zdecydowanie ciemniejszy.


Aplikuje się świetnie (pomijając fakt mojej nieudolności przedwczorajszej), dwie warstwy to standard, który wystarczy, aby pięknie pokrył płytkę. Zobaczcie jaką taflę tworzy i w zależności od padania światła jest albo niemalże w odcieniu ciemnego kakao lub można z niego wydobyć brąz i czerwień. Jest bardzo ładny chociaż mam wrażenie, że wiele marek proponuje podobne odcienie, niemalże identyczne – Shearling Darling to typowa, jesienna propozycja – nie znjadziecie w niej nic odkrywczego. Ja czuję się bardzo dobrze w takich kolorach i jestem pewna, że będzie mi towarzyszył jesienią/zimą.
Zdjęcia kolekcji zimowej marki Essie pokazywałam Wam w tym poście, w Polsce ta kolekcja niestety dostępna jest wyłącznie w salonach manicure (45 zł/szt). Następny manicure będzie należał do parka perfect czyli kaszmirowej szarości.