Agata
Manosa

Estee Lauder Pure Color Instant Intense Eye Shadow Trios, Beach Metals.

2013-11-01 - Agata Herbut

The Metallics to jesienna odsłona makijażu marki Estee Lauder – kolekcja podnosi wielowymiarowość koloru do nowego poziomu zarówno u tych z nas, które preferują pastelowy i delikatny makijaż, jak i u tych, którym bardziej odpowiada zdecydowany i seksowny look. Potróje cieniom do powiek Pure Color Instant Intense Eye Shadow Trios dostępne są w dwóch tonacjach Arctic Zinc oraz Beach Metals – u mnie możecie obejrzeć właśnie te drugie.
Zdjecią, które możecie obejrzeć poniżej przedstawiają cienie na sucho (pierwsze dwa) oraz na mokro (numer 3 i 4).


Płynna konsystencja rozprowadza się po powiekach, nadając im wyrazistą, chromatyczną barwę i tworząc efekt stopionego metalu. Intensywny kolor utrzymuje się na powiekach do 10 godzin, nie blednie i nie zbryla się. Dzięki swojej formule cienie możemy nakładać zarówno na sucho, aby uzyskać elegancki efekt jak i na mokro, aby wzmocnić metaliczny blask. Paletka kosztuje w perfumeriach 165 zł.
Producent obiecuje, że intensywny kolor utrzymuje się na powiekach do 10 godzin, nie blednie i nie zbryla się – potwierdzam. Cienie są dobrze napigmentowane, bez problemu blendują się, nie zauważyłam nadmiernego osypywania się. A jak wyglądają na żywo? W wersji na sucho możecie zobaczyć u Sandry na zdjęciach Karoliny w moim super szybkim makijażu.

Spodobała się Wam trójka od Estee Lauder?