Agata
Manosa

Pink Waterfall Orly – jest bardzo różowo!

2013-11-22 - Agata HerbutPink Waterfall to jeden z jesiennych lakierów marki Orly (kolekcja Surreal) – kremowa mieszanka różu i fioletu, bardzo przyciągająca wzrok i słodka! Lakier makremowe wykończenie i nie zauważyłam żadnych problemów przy aplikacji, dwie warstwy wystarczą, aby w pełni pokryć płytkę. W skład kolekcji wchodzi sześć propozycji, mam jeszcze w zanadrzu Digital Glitter zawierający miliardy świecidełek i jest lakierem nawierzchniowym, ale o nim za jakiś czas.

Lakier do paznokci ma gigantyczną pojemność – aż 18 ml, nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zużyć całą buteleczkę (udało się Wam kiedyś doprowadzić do denka lakier do paznokci – nie wliczając odżywek lub przyspieszaczy schnięcia?). Posiada opatentowaną ergonomiczną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.
Wspominałam Wam kiedyś, że lakierów tej marki nie mam za wiele, ot całe cztery sztuki. Boho Bonnet pokazywałam jakiś czas temu, Digital Glitter już niebawem, a w kosmetyczce leży Teal, który już przechodził próby zeswatchowania, ale nie do końca to wyszło więc spróbuję raz jeszcze. Wracając do różowego cukierka – Pink Waterfall podoba mi się bardzo! I świetnie wygląda połączony z szarościami/czarnymi ubraniami.