Agata
Manosa

Shearling darling – kolekcja zimowa lakierów Essie.

2013-11-14 - Agata Herbut


Cudownie jest wrócić do domu i w skrzynce znaleźć informację o przesyłce. I to tak długo wyczekiwanej! Pięć nowych lakierów z zimowej kolekcji Essie ( cała kolekcja to sześć odcieni) właśnie do mnie przybyło i czeka na pierwsze malowanie (doprowadzę szybko paznokcie do porządku po podróżach i pokażę Wam essiaki w akcji). Nawet nie wiem od którego koloru zacząć – wszystkie wyglądają ślicznie, a brokat to już w ogóle iście świąteczna bajka!


„Przeciwieństwa się przyciągają” – mówi założycielka marki i jej dyrektor kreatywna Essie Weingarten. „W tym sezonie pociągają mnie zarówno mocne pastele, jak i intensywne,
nasycone, głębokie kolory” – wyjaśnia. „Projektanci zimą pokazali nam mnóstwo przepięknych okryć wierzchnich w żywych kolorach, które doskonale współgrają z ciemniejszymi, tajemniczymi odcieniami”. Nowa kolekcja, oprócz różnorodnych kolorów, oferuje również bogaty wachlarz efektów i faktur zainspirowanych najnowocześniejszymi trendami.


shearling darling — pluszowa, hebanowa czerwień


mind your mittens — podwójnie diamentowy, czarny
szmaragd


parka perfect — pogodnie połyskująca, kaszmirowa szarość


sable collar — hojnie opalizująca, kakaowa śliwka

toggle to the top — połyskująca czerwień roztrzaskanego granatu


W Polsce ta kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach manicure (45 zł/szt). Który lakier chciałybyście zobaczyć jako pierwszy? A może wszystkie jednocześnie?