Agata
Manosa

Tag: Historia moich włosów .

2013-11-06 - Agata Herbut

Przywędrował do mnie tag Historia moich włosów (dziękuję Asia!) – szaleństw kolorystycznych u mnie nie zobaczycie, niestety. Całe życie trzymam się ciemnych kolorów – jedynie w liceum miałam końcówki włosów rozjaśnione i pomalowane na mega czerwony kolor, później różowy. W podstawówce to szaleństwo uskuteczniałam za pomocą kolorowej bibuły (kto jeszcze ma tak wyrozumiałą mamę?!). Na studiach zgoliłam włosy (moje ukochane zjdęcie z siostrą, oczywiście pomówiłam się po niej!) i taką fryzurę nosiłam przez ponad rok – jedna z moich ulubionych!
Fazę odrastania pomijam bo nie chcę jej wspominać podobnie jak próby stania się blondynką. Inspirację pulp Fiction także mogę odhaczyć, opcję noszenia grzywki na bok lub jej braku również. Od ponad roku momentami wyglądam jak Maria Peszek, mam króciutką grzywkę i muszę przyznać, że w takich włosach czuję się jak ja. Są momenty, że urośnie mi niemal za brwi – wtedy Tomek bierze maszynkę i ogarnia to, a w lustrze jestem ja. Czemu takie włosy? Bo podobają mi się, bo nie czuję się dobrze z super wystylizowanymi, poza tym odzwierciedlają trochę buntu, który mam nadzieję jeszcze we mnie jest:)


O tak, raz w życiu miałam afro przez trzy dni!


A tutaj ja i Candy Killer :*


I tak, diametralnych zmian nie ma, ale jeszcze kiedyś rozjaśnię włosy – przysięgam! Kogo taguję? Wszystkich! Koniecznie zróbcie ten tag u siebie, to naprawdę fajna zabawa odszukiwać stare zdjęcia i oglądać siebie w innym wydaniu.