Agata
Manosa

Private Party MAC – najpiękniejsza pomadka z kolekcji Divine Night.

2013-12-21 - Agata HerbutJak co roku marka MAC przygotowała dla swoich fanów przedświąteczne kolekcje limitowane, jedną z nich jest Divine Night. U mnie możecie zobaczyć szminkę Private Party. Jedna z ciemniejszych w mojej kosmetyczce, na ustach jest obłędna – pokochałam ją od pierwszego użycia. Przyzwyczajam się do noszenia, zawsze wybierałam jaśniejsze odcienie ponieważ bałam się efektu pomniejszenia ust – na szczęście przy PP nic takiego się nie dzieje! Z recenzją czekałam dość długo – nie do końca byłam pewna czy się przekonam do dość ciemnego odcienia, ale przekonałam się i jestem bardzo zadowolona!


Na zdjęciach możecie zobaczyć szminkę Private Party(95 zł) oraz kredkę do oczu Mystery – intensywna czerń z zieloną perłą pochodzącą również z kolekcji Divine Night. Pomadka ma satynowe wykończenie, bardzo długo trzyma się na ustach – nie jest jej groźne nawet jedzenie. Może podkreślać delikatnie przesuszone usta więc warto wcześniej zaaplikować odrobinę balsamu nawilżającego.
Wybaczcie, że na zdjęciu jestem odrobinę przestraszona 🙂 Pamiętajcie, że gdy zaaplikujecie PP jedynie palcem na usta uzyskacie równie ciekawy, malinowy efekt!