Agata
Manosa

4 in the Morning. Gwen Stefani dla OPI.

2014-01-31 - Agata Herbut

4 in the Morning to satynowa czerń – jedna z najładniejszych jakie mam, świetnie się nosi i pięknie wygląda na płytce. Całą kolekcję Gwen Stefani, a właściwie jej zapowiedź pokazywałam Wam kilka dni temu (w poście mogłyście zobaczyć różowy Hey Baby!), a dzisiaj pokażę Wam idealną, półmatową czerń.


Czarnych lakierów mam niewiele w swojej kolekcji bo i rzadko moje paznokcie są w tym kolorze, ale jestem przekonana, że 4 in the Morning będzie eksploatowany bardzo często. Niesamowicie mi się podoba i świetnie się w nim czuję. Aplikacja nie sprawiła mi żadnego problemu, na paznokciach mam dwie warstwy. W moim przypadku lakier potrzebuje kilku chwil, aby wyschnąć – zajmuje to kilka minut, ale efekt jest śliczny.


Na zdjęciu możecie zauważyć mikro starte końcówki, ale lakier nosiłam już trzy dni więc musicie mi to wybaczyć – niemniej jednak co do trwałości żadnych zastrzeżeń nie mam – nie ma odprysków, wykończenie się nie zmienia (dlaczego to piszę? ponieważ zdarzyła mi się sytuacja w której matowy lakier przestał być matem po jednym dniu).Lubicie czarne lakiery do paznokci? Często je nosicie?