Agata
Manosa

Charivari 603, Chanel.

2014-01-23 - Agata Herbut
Charivari 603 pochodzi z wiosennej kolekcji Chanel Notes des Printempes – ciemny fiolet z odrobiną szarości idealnie prezentuje się na paznokciach. Aplikuje się bez problemu, dwie cienkie warstwy bardzo szybko schną i tworzą przepięknie lśniący efekt.


Zdjęcia, które znalazłam w sieci (na przykład tutaj) nie do końca oddają odcień Charivari – w rzeczywistości jest w nim odrobina szarości, lawendy. Jest świetnie napigmentowany więc naprawdę dwie cienkie warstwy w zupełności wystarczą dla pełnego krycia. Jeśli chodzi o trwałość – na mojej płytce praktycznie wszystkie lakiery Chanel wytrzymują mniej więcej pięć dni (bez odprysków, z minimalnie startymi końcówkami).

Nie odnotowałam żadnego bąbelkowania lakieru, prześwitów, smużenia. konsystencja moim zdaniem jest idealna – dość rzadka, ale nie powoduje rozpływania się emalii na skórki. Wysłuchałyście mnóstwo pozytywów, ale uwierzcie mi – zdecydowanie uważam, że produkty Chanel są idealne – nie spotkałam chyba żadnego lakieru,który by mnie zawiódł. Uwielbiam!
W związku z pytaniami: moje tło to sweter z Sheinside, niestety rozmiar jest tak mały (a jest jeden), że tylko za tło może służyć.