Agata
Manosa

Christian Dior, Addict Color Lip Glow Reviver Balm – Coral.

2014-01-25 - Agata Herbut
Addict Color Lip Glow Reviver Balm to balsam ożywiający, wzmacniający naturalny kolor ust z filtrem SPF 10. Zawiera nawilżającą, wygładzającą i ochronną formułę, która zapewnia kompleksową i długotrwałą pielęgnację warg. W wiosennej kolekcji marki Dior pojawił się nowy odcień balsamu – Coral i to właśnie ten kolor dzisiaj chciałam Wam pokazać. Rok temu pokazywałam Wam mój Lip Glow w odcieniu 001 (zobaczcie posta), a w związku z faktem, że kolejne opakowanie uległo zdenkowaniu – sięgnęłam po zmianę – z jasnego różu wpadłam w koral.W chwili obecnej, gdy usta są narażone na super wysuszenie jest dobra okazja, aby sprawdzić czy diorowy specyfik poradzi sobie z super suchością warg. Używam go od kilkunastu dni i bardzo eksploatuję (mróz zawsze powoduje u mnie wysuszenie). Do wielkich plusów mogę zaliczyć nawilżenie właśnie, pielęgnację, odżywienie. Ponadto nie klei się i lepi, podbija kolor warg. Musicie jednak pamiętać, że ma w sobie odrobinę koloru więc trzeba bardziej uważać niż w przypadku bezbarwnego balsamu (możecie wyjechać za kontur i
pokolorować sobie skórę na koralowo). Czy jest wydajny? W moim przypadku opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy, z tym, że bywają dni, gdy go nie używam – a w razie potrzeby kilka razy w ciągu dnia.

Na zdjęciach możecie zobaczyć jak prezentuje się w normalnym świetle (1) oraz w słońcu (2). Zauważcie, że moje usta są naturalnie dość mocno napigmentowane, a mimo wszystko Lip Glow nadał im barwę delikatnie koralowo – brzoskwiniową. Podsumowując – jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz ten balsam znajdzie się w mojej kosmetyczce.