Agata
Manosa

RiRi Hearts MAC for Holiday 2013 – Bronzing Powder Love, Rihanna.

2014-01-11 - Agata HerbutTegoroczna świąteczna kolekcja MAC była stworzona przy współudziale Rihanny – ja miała okazję bliżej przyjrzeć się bronzerowi z odrobiną niemalże płynnego złota czyli Bronzing Powder w odcieniu Love, Rihanna. Kolekcja rozeszła się w salonach bardzo szybko, aż za szybko – wiem, że część z dziewczyn nie mogła nawet bliżej jej się przyjrzeć z powodu wszechobecnych pustek. Nie mniej jednak pokażę Wam bronzer – być może jeszcze uda się Wam gdzieś go dostać?
Efekt możecie oczywiście stopniować, u mnie jest dość naturalnie i delikatnie – nie lubię dużej ilości tego typu produktów na policzkach więc staram się ograniczać – zdecydowanie bardziej wolę róże. Brązową cześć możecie konturować twarz, złota nada wyżynom kości policzkowych pięknego rozświetlenia i błysku. Niewątpliwą zaletą jest wielofunkcyjność – kosmetyk może posłużyć Wam także jako cień do powiek na przykład w czasie podróży – nie musicie pakować dodatkowych paletek z cieniami.Produkt jest łatwy w aplikacji, nie tworzy plam, wytrzymuje cały dzień. W sytuacji, gdy zdecydujecie się na mocniejszy makijaż – z wykorzystaniem dużej ilości złotej warstwy także nie musicie bać się o trwałość – jest bez zarzutu. Bardzo podoba mi się proste opakowanie (biel!) z możliwością zajrzenia do środka bez otwierania pudełeczka.
Zdecydowanie polecam, jeśli uda się Wam go jeszcze znaleźć – jeśli nie – może w następnej kolekcji Rihanna współstworzy coś podobnie dobrego? Jestem pewna, że z tego produktu można wykrzesać dużo, dużo fajnego.