Agata
Manosa

10 rzeczy, które każda modna kobieta powinna mieć do 30 – tki.

2014-02-26 - Agata Herbut

Od razu podkreślam – to nie ja wymyśliłam taki artykuł! Nie biorę tego na siebie! To tylko i wyłącznie moje zdziwienie postanowiło stworzyć przedruk tekstu z Haarpers Bazaar i pokazać go Wam, a przy okazji – za rok będę miała trzydzieści lat… Oczywiście nie ma innej opcji jak podchodzić do tego typu artykułów z przymrużeniem oka.
Zaczynajmy więc, oto dziesięć rzeczy, które powinnaś mieć/zdobyć przed swoimi 30 tymi urodzinami – w innym wypadku Twoje wewnętrzne ja powinno wstydzić się gdy mówisz o sobie głośno, że jesteś modna;). Ceny, które widzicie obok opisów pochodzą z artykułu HB.
1. Buciczki, czarne klasyczne – np. od Manolo Blahnika $595.

2. Garnitur, koniecznie! Ten na zdjęciu pochodzi od Stelli McCartney, ok. 2000 $.

3. Twój kwiatowy podpis, w końcu powinnaś mieć swój ulubiony rodzaj i poinformować wszystkich zainteresowanych, że to są właśnie Twoje ulubione kwiaty – w innym wypadku skąd do diabła mają wiedzieć jakie Ci wysłać, abyś była szczęśliwa?!


4. Piękny zegarek, Hermes 2400 $.


5. Czerwona szminka, MAC, ok. 80 zł.


6. Zapach. Przed 30 – tką powinnaś mieć swój jeden ulubiony, sytuacja podobna jak z kwiatami.

7. Biżuteria, której nie będziesz zdejmować. Repossi, pierścionek 16,870 $.


8. Ulubiony artysta, fotograf, malarz, który Cię zawsze uszczęśliwia. Tutaj: Unite Your Wings by Yolanda Sanchez, 5800 $.


9. Torba na całe życie. Victoria Beckham, 2400 $.


10. Płaszcz, ponadczasowy, modny, dobrej jakości – na wieki.Zostało mi pół roku, muszę koniecznie popracować nad kwiatowym podpisem, jedynym zapachem. Czerwoną szminkę już mam, reszta nie do końca wpasowuje się w mój styl więc puszczę ją kantem. Tak czy inaczej, pamiętajcie nie samymi mazidłami człowiek żyje – trzeba też jakoś wyglądać ;). Harpers dziękuję Ci za przypomnienie, że żyjemy w dziwnym świecie.zdjęcia i ceny przedmiotów:harpersbazaar.com