Agata
Manosa

Inteligentny krem w trzech odsłonach: Le Lift, Chanel.

2014-02-05 - Agata Herbut
LE LIFT to inteligentny krem, który dopasowuje się do indywidualnych cech i właściwości skóry każdej kobiety. Wszystko za sprawą epigenetyki badającej mechanizmy odpowiedzialne za ekspresję genów i syntezę białek.
Naukowcy Chanel odkryli, że starzenie skóry zależy nie tylko od genów, ale także od czynników zewnętrznych, takich jak dieta, promieniowanie słoneczne, stres, pozytywne i negatywne emocje (niestety dziewczyny – musimy się bardzo dużo uśmiechać!). Bardzo istotne dla wyglądu jest także nasze zachowanie, usposobienie oraz relacje z innymi ludźmi – to zapewne także same odkryłyście, ja zdecydowanie się z tym zgadzam i wiem, że dużo lepiej wyglądam, gdy jestem szczęśliwa i radosna. Naukowcy marki odkryli aktywny składnik, dzięki któremu krem LE LIFT dostarcza skórze środków do przywrócenia równowagi i odmłodnienia w jej własnym, naturalnym tempie i w indywidualny sposób.Krem swojej unikalnej formule może pomagać w odradzaniu się skóry na nowo dzień po dniu. Zmarszczki (nawet te głębokie) wygładzają się, a także poprawia się kontur twarzy. Skóra odzyskuje sprężystość, jędrność i blask. W ofercie pojawią się trzy wersje Le Lift: krem, krem o bogatej konsystencji oraz krem o lekkiej konsystencji – wszystkie ubrane w przepiękną, minimalistyczną czerń. W Polsce premiera ma odbyć się już w lutym (w perfumeriach pojawią się lada chwila!).

Twarzą linii kosmetyków pielęgnacyjnych mających przywrócić skórze blask oraz zdrowy wygląd bez względu na nasz tryb życia jest piękna Diane Kruger.


Za jakiś czas podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat kremu – wersji bogatej oczywiście bo to ta najbardziej mnie kusi jako fankę produktów o masełkowej, otulającej konsystencji.