Agata
Manosa

Tapage 605, Chanel. Soczysta, pomarańczowa czerwień.

2014-02-17 - Agata Herbut
O tak, nie do końca potrafię jednym słowem określić koloru lakieru z wiosennej kolekcji marki Chanel – Tapage 605. Dlaczego? Ponieważ w zależności od światła jest w nim i czerwień i pomarańcza, w cieniu możecie dostrzec również odrobinę maliny. Przepiękny soczysty, nasycony i radosny Tapage świetnie wprowadza w wiosenny nastrój, a przy tym jest niezwykle elegancki.Tapage możecie u mnie zobaczyć na kilku zdjęciach – w cieniu i w słońcu – niezależnie od tego światła prezentuje się pięknie!
Muszę także wspomnieć o tym, że na moich paznokciach znajduje się tylko jedna warstwa lakieru możecie zatem liczyć na świetne krycie, lustrzany połysk i bardzo dobrą trwałość (kilka dni).
Tapage już kilkakrotnie gościł na moich paznokciach i tak naprawdę wygląda dobrze zarówno na długiej jak i na krótkiej płytce (w moim przypadku aktualnie wersja numer dwa – w tej chwili jest mi dużo wygodniej z krótkimi). Widziałam zdjęcia na których dziewczyny prezentowały lakier przy dość długich paznokciach i uwierzcie mi – wygląda diabelsko seksownie!
Lubicie odcienie czerwieni na swoich paznokciach? Przypadł Wam do gustu soczysty Tapage?