Agata
Manosa

Clinique Skin Expert.

2014-03-14 - Agata Herbut31 % kobiet uważa, że ma problem z wrażliwą skórą i mają trudności z dobraniem prawidłowej pielęgnacji. To właśnie stało się głównym powodem dla którego marka Clinique w kolaboracji z perfumeriami Sephora zorganizowała serię spotkań z ekspertami Clinique – Skin Expert. Naukowcy marki od lat tworzą kosmetyki przebadane alergologicznie i bezzapachowe, formuły zostały opracowane przez dermatologów by w bezpieczny sposób zapewniać efekty porównywalne z zabiegami dermatologicznymi.
Miałam okazję uczestniczyć w konsultacji z warszawskiej Sephorze (Junior), moją analizę przeprowadzała Małgosia, która z Clinique jest związana od siedmiu lat. Na czym polegało spotkanie? Na zbadaniu mojej skóry i jej potrzeb, dobraniu odpowiedniej pielęgnacji oraz podkładu, korektora pod oczy, różu do policzków. Małfosia posiada wielką wiedzę na temat produktów Clinique więc właściwie możecie zapytać ją o wszystko (wiedziałyście, że lotionem z serii 3 Kroki w wersji numer 1 należy tylko jeden raz przetrzeć skórę i nie robić tego dwa razy w jednym miejscu? To dość istotne ponieważ jest to preparat złuszczający więc warto wiedzieć jak dobrze z niego korzystać).


W przypadku mojej skóry – suchej okazało się, że dobrym pomysłem jest seria Turnaround, system Trzech Kroków w wersji 1 – po zakończeniu konsultacji otrzymacie receptę na której wszystkie produkty są opisane oraz miniatury produktów zgodne z potrzebami Twojej skóry. W związku z tym, że Skin Expert jest akcją ogólnopolską odbywa się w kilku miastach w kraju – wszystkie informacje potrzebne do zapisania się w Waszych miastach znajdziecie na stronie Sephora.
Najbliższe terminy to między innymi Poznań (20-23.03), Wrocław (27-30.03) lub Bielsko – Biała (3-6.04).