Agata
Manosa

Dzień Kobiet – poradnik dla chłopaków.

2014-03-02 - Agata Herbut

Jeśli obchodzicie Dzień Kobiet – masz jeszcze kilka dni żeby coś przygotować i zastanowić się co chciałbyś zrobić dla swojej Ukochanej. Jeśli nie masz pomysłu może najlepszym rozwiązaniem byłoby spędzenie dnia/popołudnia/wieczoru razem? Wspólne zrobienie kolacji, rozmowy, film, wypicie butelki wina? Jeśli w Waszej ekipie są jeszcze mniejsi członkowie możecie to wszystko zrobić razem, całą drużyną. Możesz też pójść prostszą drogą i coś kupić albo udawać, że zapomniałeś i mówić, że tak naprawdę Dzień Kobiet w Waszym związku jest codziennie.


1. Kwiaty. W moim przypadku zawsze się sprawdzają bo je uwielbiam.


2. Karta podarunkowa. Jeśli nie możesz się zdecydować, co kupić to może właśnie ta opcja byłaby najlepszym wyjściem? Większość sklepów/perfumerii ma taką w swojej ofercie, wystarczy wybrać nominał.


3. Książki. Znasz ją, wiesz czym się interesuje i pasjonuje.


4. Zapach. Może właśnie jej ulubiony jest już na wykończeniu? W kwestii całkiem nowych perfum – sam wiesz czy Twoja Ukochana lubi niespodzianki czy raczej używa tego samego aromatu.


5. Zabierz ją tam gdzie zawsze miała ochotę pójść, ale ciągle coś stało na przeszkodzie. Kino/teatr/opera/restauracja/basen/sauna/muzeum? Idźcie tam razem.

6. Spędźcie ten dzień we dwójkę, trójkę albo i czwórkę. Jak wolicie, jedynym warunkiem jest to, żebyście byli szczęśliwi.


Dwa lata temu napisałam posta o Dniu Kobiet w którym drogie chłopaki możecie przeczytać czego kobiety chcą, a czego na pewno nie – do przeczytania tutaj. Pamiętajcie, że najważniejsze jest żeby ten dzień (to 8 marca – pamiętacie?) był fajnie spędzony i przede wszystkim razem.zdjęcia:
pintrest, wildflowersphotos.com,italianpoppies.tumblr.com.