Agata
Manosa

Magnificence Eyes – krem pod oczy od Lierac.

2014-03-23 - Agata HerbutTworząc nową linię produktów Magnificence Laboratoria Lierac chciały stworzyć kosmetyki, które przeciwdziałają jednocześnie efektom glikacji i oksydacji (glikoksydacja to połączenie procesów glikacji i oksydacji komórkowej. Zjawiska te, ściśle ze sobą powiązane, są odpowiedzialne za degradację aktywnych protein, odpowiedzią marki na to zjawisko jest opatentowany kompleks d-glyox, który jest

połączeniem trzech współdziałających ze sobą czystych składników aktywnych, przeciwdziałających procesom starzenia).
Ja skusiłam się na przetestowanie Magnificence pod oczy w pędzelku – od razu przyznaję, że jeszcze nie miałam okazji używać tak skonstruowanego produktu (mam na myśli pędzelek), a jest to bardzo wygodna forma aplikacji, która pozwala na precyzyjną aplikację preparatu na skórę okolic oczu.

Specyfik ma kremową konsystencję, która zapewnia prawdziwy komfort (uwielbiam!. Jego formuła jest bezzapachowa, dzięki czemu zapewniaja optymalną tolerancję przez wrażliwą skórę okolicy oczu.

Wskazaniem do stosowania kremu są zmarszczki, utrata jędrności i blasku, worki i cienie pod oczami (ups, chyba to wszystko mam!?).

Preparat przeznaczony dla wszystkich kobiet, które pragną skutecznie wygładzić zmarszczki i przywrócić jędrność skóry,

przeznaczony jest dla wszystkich typów skóry.

Jakie są moje pierwsze wrażenia? Jak najbardziej pozytywne, krem ma rewelacyjną konsystencję, szybko się wchłania, nie klei się, dobrze nawilża. Po wyczerpaniu całego pisaka na pewno napiszę Wam jak się sprawował, jestem bardzo ciekawa na jak długo wystarczy – przyznam szczerze, że pojemność 4 gr troszkę mnie zdziwiła, ale mam nadzieję, że będzie wydajny.
Krem pod oczy o pojemności 4g to wydatek 175 zł, w nowej linii znajdziemy także Intensywne serum rewitalizujące, Aksamitny krem na dzień i noc oraz Jedwabisty żel-krem na dzień i noc.