Agata
Manosa

Złoto dla włosów: Kérastase Elixir Ultime.

2014-03-08 - Agata Herbut
Idę w złoto. Moje włosy też. Po rozjaśnieniu, które niedawno było ich udziałem są odrobinę osłabione i plączące się. Z odsieczą przybyły produkty Kérastase Elixir Ultime czyli pielęgnacja na bazie olejków. Ostatni raz stosowałam Kérastase trzy/cztery lata temu i byłam bardzo zadowolona (wersja zielona), bardzo ciekawi mnie działanie złotej.


Kąpiel oczyszczająca na bazie olejków jest skierowana do wszystkich rodzajów włosów,a za zadanie ma odżywiać, chronić, nadawać blask. Szampon nie zawiera parabenów, a włosy w rezultacie są niewiarygodnie świetliste i lekkie.
Drugim produktem jest Upiększająca maska na bazie szlachetnych olejków, określana mianem ekskluzywnej pielęgnacji z mocno skoncentrowanymi składnikami, wszystko po to, aby włosy stały się niewiarygodnie odżywione, miękkie, pełne blasku i lekkości.
Produkty z serii Elixir Ultimate zawierają między innymi olejek Pracaxi – ceniony za właściwości nadające włosom odporność,
olejek Karmelowy – nadaje włosom połysk oraz lustrzany blask,
olejek Arganowy – bogaty w witaminy A,D i E słynie ze swoich właściwości ochronnych oraz
olejek Kukurydziany – znany jest z działania odżywczego, nadaje włosom sprężystość.


Wystarczy suchych informacji na temat produktów, ja jestem dopiero na początku drogi pielęgnacyjnej Kérastase, ale być może Wy znacie Elixir Ultimate lub używałyście innej serii? Jestem bardzo ciekawa waszych wrażeń (swoimi podzielę się za jakiś czas).