Agata
Manosa

Clinique 16 Shades of Beige. All About Shadow 8-Pan Palette.

2014-04-22 - Agata HerbutW środowisku blogerskim paleta marki Clinique jest dość dobrze znana, jestem pewna, że widziałyście już ją w akcji u moich koleżanek – All About Shadow 8-Pan Palette to zestaw ośmiu cieni do powiek w bardzo neutralnych odcieniach. Miks kolorów idealnie do siebie dopasowanych – od bieli po ciemną, gorzką czekoladę. Możliwość stworzenia delikatnego jak i mocniejszego makijażu, zestaw zaopatrzony jest w aplikator – z jednej strony zakończony pędzelkiem z drugiej gąbeczką.

Na zdjęciach poniżej, na których możecie zobaczyć swatche cieni są one zaaplikowane na czystą skórę, nie była ona wcześniej pokryta żadną bazą podbijającą kolor, nie ma także tutaj ingerencji programem graficznym zatem to, co widzicie na zdjęciach to kolory, których możecie spodziewać się wypróbowując cienie w perfumerii.

Moja paletka (11 g/185 zł, odcień: Neutral Territory 2) przeżyła już całkiem sporo makijaży i swoją opinię mogę przedstawić Wam widząc jak sprawdza się w warunkach bardziej ekstremalnych – na przykład podczas całodniowej sesji. Dokładnie ją testowałam – sprawdzałam czy cienie osypują się, jak bardzo są trwałe. Na zdjęciach poniżej (foto: Piotr Książek, modelka Ania Szwogżlis) możecie zobaczyć makijaż z użyciem All About Shadow 8-Pan Palette. W żadnym makijażu, który wykonywałam tą paletą nie przysporzyła mi żadnych problemów – intensywność mogę stopniować zatem tak naprawdę z powodzeniem służy mi do codziennego użytku. Często używam trzeciego najjaśniejszego koloru na całą powiekę w duecie z tuszem do rzęs – pięknie rozświetla i odmładza spojrzenie. W sytuacji, gdy potrzebuję mocniejszego makijażu – cztery najciemniejsze odcienie z powodzeniem wyczarują piękne smokey. Wszstkie kolory mogę miksować ze sobą i bawić się nimi, jedynym mankamentem może stać się brak czarnego cienia – gdyby paletka go zawierała byłaby nie do pobicia.
Paleta Clinique to nieograniczone możliwości – cienie bardzo dobrze łączą się ze sobą i blendują. Nie zauważyłam osypywania się (nawet w przypadku ciemniejszych odcieni), trwają niemalże cały dzień na powiekach i nie wymagają poprawek. Paletę (podobnie jak i lakiery wchodzące w skład limitowanej kolekcji 16 Shades of Beige ) kupicie tylko w Salonach Firmowych Clinique i w sklepie internetowym. Myślę, że ten produkt to bardzo dobra inwestycja, a wszystko dzięki dobrej jakości i możliwościach jakie nam daje – jeśli macie możliwość obejrzeć ją na żywo i wypróbować – koniecznie to zróbcie i dajcie znać czy przypadła Wam do gustu.

Znacie All About Shadow 8-Pan Palette? Może macie swoje ulubione zestawy cieni w nude’owych odcieniach?