Agata
Manosa

Eau Tropicale Sisley.

2014-04-16 - Agata Herbut
W marcu tego roku roku pod nazwą Eau Tropicale zadebiutowałe nowe perfumy Sisley dla kobiet inspirowane atmosferą lasu deszczowego po przejściu burzy.
Porywają tchnieniem świeżości, lekko piżmowym akcentem egzotycznych kwiatów, skrzą się jak spłukane deszczem pikantnymi iskierkami imbiru i słodko – ostrą nutą skórki bergamotki. Są jednocześnie kuszące i uwodzicielskie.
„Podążając tym śladem stopniowo przenikamy do serca puszczy. Serca zbudowanego wokół potężnej, upajającej i niepokojącej nuty tuberozy. Jednak twórca zapachu w niezwykły sposób przekształcił ten niebezpieczny kwiat, czyniąc tuberozę lekką i słoneczną, podkreśloną aromatem tureckiej róży i delikatnością fiołków. Radosna, wielobarwna i pełna życia, `Eau Tropicale` jest zapachem skonstruowanym z pięknych i szlachetnych, naturalnych esencji. Drzewny akord cedru, głębia paczuli i zmysłowość piżma dodają jej zaskakującej mocy i znakomitej trwałości.”Co kryje się w tropikalnym ptaku Sisley?
Bergamotka, kwiat imbiru, hibiskus, plumeria, marakuja. W sercu rozbrzmiewa fiołek, róża turecka i tuberoza, bazę stanowią paczula, cedr, piżmo ambrowe. Ten zapach jest szyty na miarę, idealnie wiosenny/letni. Nie znajdziecie w nim nic, co mogłoby Was przytłoczyć, zmęczyć – możecie spodziewać się rześkości, która jest otulona delikatną słodyczą. Ta słodycz jest radością, szczęściem w najczystszej postaci. Mam wrażenie, że to jeden z najpiękniejszych zapachów Sisley, najbardziej radosnych i optymistycznych – jestem pewna, że byłyby w stanie zauroczyć niejedną z Was. Eau Tropicale to radość życia przepełniona odrobiną słodyczy.Mimo, że jest to woda toaletowa na mojej skórze trwają dość długo, są intensywne (jednak nie duszące i przytłaczające) i pięknie się rozwijają. Od jakiegoś czasu bardzo dobrze czuję się w takich lekkich, wodnych i buzujących mieszanką owoców i kwiatów kompozycjach – kojarzą się ze szczęściem, z dobrym samopoczuciem, nastrojem. Są jak ten pierwszy moment, gdy budzisz się rano i widzisz, że za oknem świeci słońce, a Ty masz ochotę zrobić milion nowych rzeczy – właśnie dzisiaj, właśnie za chwilę. Tak pachnie spełnienie i zadowolenie z własnego, niezwykłego życia. Eau Tropicale to wiosenno/letni ideał, koniecznie zanurzcie się w nim przy najbliższej okazji.