Agata
Manosa

OPI Sheer Tints. Color Tinted Top Coats.

2014-05-05 - Agata Herbut

Słyszałyście o Color Tinted Top Coats marki OPI? Tej wiosny OPI wchodzi na nowy poziom koloru na paznokciach z rewolucyjnymi Sheer Tints- pierwsze top coaty z kolorowym pigmentem w żywych odcieniach niebieskiego, magenty, bursztynu i ametystu. Ta kolorystyczna mieszanka może być noszona zarówno samodzielnie, jak i z kolorem bazowym, co daje wyjątkową alternatywę dla tradycyjnego manicure’u.


„Kolor paznokci jest sposobem na wyrażenie samej siebie: nałóż Sheer Tints na swój ulubiony lakier OPI, aby osiągnąć wymarzony odcień, zaakcentuj go brokatem – w ten sposób zmieniaj lakiery kremowe i shimmery” – wyjaśnia Suzi Weiss-Fischmann, założycielka OPI. „Stwórz na swoich dłoniach modne ombre, dodając kilka warstw, aby zaznaczyć przejście kolorów”.
Kolekcja Sheer Tints OPI zawiera cztery odcienie: Be Magentale with Me to słodki transparentny odcień różu,
Don’t Violet Me Down czyli krystaliczny ametyst,
I’m Never Amberrassed – bursztyn w płynie oraz
I Can Teal You Like Me – półprzezroczysty błękit.
Wyglądają jak galaretki, ich konsystencja jest również nieco inna niż w przypadku tradycyjnego lakieru. Dzięki tintom możemy stworzyć mnóstwo ciekawych efektów – od półprzezroczystego koloru na paznokciach po ombre, kolorową tęczę (tą pokażę Wam lada dzień!). Na błękitnym lakierze tinty wyglądają jak pastelowe lentilki, na niepomalowanym paznokciu tworzą piękny efekt transparentności – zdaję sobie sprawę, że wersja, którą możecie zobaczyć poniżej nie każdej z Was przypadnie do gustu, ale mi osobiście – bardzo, bardzo się podoba! Efekt jest niespotykany, lekki, można go określić jako krystaliczny.Na moich paznokciach możecie zobaczyć kolejno od lewej: Be Magentale with Me (kciuk), I’m Never Amberrassed, I Can Teal You Like Me, Be Magentale with Me oraz Don’t Violet Me Down. Jedna warstwa, szybko wysychająca (jeśli macie ochotę położyć kolejną musicie poczekać aż pierwsza wyschnie w stu procentach) i bardzo trwała. Niesamowicie podoba mi się ta krystaliczność – jest wyjątkowa!
Podzielacie mój zachwyt? Podobają się Wam tinty od OPI?
Dziewczyny, ponieważ chciałyście zobaczyć jak wyglądają tinty na białej bazie – na szybko wrzucam dwa zdjęcia na których widać wszystkie kolory.