Agata
Manosa

Shiseido Sheer Eye Zone Corrector Light (102).

2014-05-15 - Agata HerbutSheer Eye Zone Corrector to najnowszy korektor marki Shiseido – koryguje cienie w strefie oczu, kolor jego tekstury dostosowywuje się przez cały dzień wyglądając świeżo. Specjalny wybór odcieni korektora współpracuje idealnie ze skórą co pozwala na optymalne ukrycie niejednolitej tonacji. Pozwala na osiągnięcie efektu naturalnego rozświetlenia oraz swieżości spojrzenia. Formuła Micro-net tworzy wyjątkowo cienką, delikatną strukturę o wysokiej przepuszczalności światła z wewnątrz skóry zapewniając efekt naturalnego rozświetlenia. Zmniejsza widoczność nierówności (zmarszczki, szorstkość) przy zachowaniu naturalnie wyglądającej skóry, bez efektu maski i przesadnego krycia. Systematyczne stosowanie korektora ma dodatkowo zmniejszać widoczność cienkich linii powstających na skutek przesuszenia (dane potwierdzone przez niezależny instytut badawczy).

Opakowanie zaopatrzone w wygodny pędzelek, który szybko można zdezynfekować i oczyścić. Jedno przekręcenie długopisu aplikuje odpowiednią ilość produktu do pokrycia jednego oka. Korektor jest ultra lekki, nie wchodzi w załamania, nie obciąża skóry wokół oczu (co przy suchej skórze jest bardzo istotne!).


Sheer Eye Zone Corrector w niezwykle subtelny sposób poprawia drobne mankamanety, upiększa w niewidzialny sposób, dodaje nienachalnego, bezdrobinkowego blasku oraz rozjaśnie spojrzenie.
Dobrze rozświetla okolice oczu i nie podkreśla przy tym zmarszczek mimicznych, nie wysusza.
Wypróbowałam go do rozjaśnienia innych partii twarzy i sprawdza się doskonale (łuk brwiowy, łuk Kupidyna). Wydajny, dobrze stapia się ze skórą i nie pozostawia pudrowego efektu – pamiętajcie jednak, że nie zapewni Wam super krycia jak np. Double Wear EL – tutaj bardziej istotna jest gra światła, rozświetlenie.Podsumowując – jeśli zależy Wam na średnim kryciu, lekkim rozświetleniu to produkt Shiseido może się dla Was okazać strzałem w dziesiątkę. Jak zwykle, namawiam Was najpierw do wypróbowania w perfumerii!Shiseido Sheer Eye Zone Corrector kosztuje ok. 130 zł/3,8 ml. Dostępny w czterech odcieniach (aktualnie w Sephorze trwają DNI VIP, w Douglasie oferta z okazji Dnia Mamy więc można wypróbować go za mniej).