Agata
Manosa

Kredki Contour Clubbing Waterproof, Bourjois. Odcienie: 57, 58, 60.

2014-06-30 - Agata Herbut

Przed weekendem pokazałam Wam turkusową kredkę z letniej kolekcji Bourjois, w komentarzach jednak obiecałam, że pojawi się post z reszt a kolekcji – oto i właśnie on! Największym zainteresowaniem cieszyła się różowa – wcale się nie dziwię ponieważ jest naprawdę przepiękna! To, co najlepsze zostawię jednak na koniec!


Zacznę od najjaśniejszego koloru czyli 60 taupe of the top: prawie metaliczny odcień szarości i brązu posypany perłowymi drobinkami złota. Odrobinę ciemniejszy to 57 up and brown ciepły brąz ze złotymi akcentami dla eleganckiego makijażu. Najbardziej atrakcyjny ze wszystkich jest 58 pink about you soczysty i modny neonowy róż, bardzo nasycony i zwracający uwagę.

60 taupe of the top:
57 up and brown:58 pink about you:
Kredki Contour Clubbing Waterproof Bourjois to łatwe w rozcieraniu, posiadające kremową konsystencję produkty – szybko i przyjemnie aplikują się na powiekę – są na tyle miękkie, że makijaż powstaje w kilka sekund. Kredki są wodoodporne, w związku z tym maksymalnie trwałe. Każda z nich, niezależnie od koloru utrzymywała się na powiece niemalże cały dzień – na moich lekko opadających zdarzały się minimalne odbicia, ale to nie wina kredki, a kształtu oka. Możecie je znaleźć np. w Rossmanach w cenie ok. 30 zł/sztukę.Który kolor najbardziej się Wam podoba? Dla mnie mistrzostwem jest róż – niespotykany i pięknie soczysty.