Agata
Manosa

Światowy Dzień Pocałunku i krótki przegląd ulubionych pomadek.

2014-06-06 - Agata Herbut

Skoro to dzisiaj to nie można zwlekać i jak najszybciej należy zacząć świętować! Z tej okazji oczywiście dużo buziaków ode mnie i krótki przegląd moich ulubionych szminek o których Wam wspominałam. U mnie dużo czerwieni, różu i intensywnych kolorów, ale po kolei – pierwsze zdjęcie to 92 Emotion od Chanel i wyjątkowa Rouge Coco Shine. Numer dwa należy do MAC z kolekcji Proenza Schouler (Pinkfringe Satin Lipstick) czyli mój pierwszy raz z takim odcieniem różu (tak, tak zawsze się bałam efektu „plastiku” – jak widać zupełnie niepotrzebnie, nie każda pomadka taki zaserwuje!). Trójeczka jest super delikatna – to Lip Maximizer Dior, który miałam na ustach przy okazji pokazywania Wam różu w kremie Clarins.

Zdjęcie numer cztery to ja w wersji subtelnej – przedstawiam Wam delikatną Potent marki Estee Lauder. Pod piątką ukryła się Rouge Dior Souveraine 757 z wiosennej kolekcji Dior.

Ostatnie zdjęcie należy do Phyto – Lip Twist Sisley, Cherry 06 – super intensywna i napigmentowana kredka do ust w przepięknym, wiśniowym kolorze! Uwaga, nastąpi zatrzęsienie mnie!

Co macie dzisiaj na swoich ustach?!