Agata
Manosa

Dior Addict Fluid Stick, 551 Aventure.

2014-07-30 - Agata Herbut
Prawdziwa rewolucja w dziedzinie makijażu –
Dior przedstawia Dior Addict Fluid Stick, swój pierwszy wielofunkcyjny produkt do ust, który potrafi zdziałać cuda zaledwie jednym pociągnięciem.
Nie jest błyszczykiem, ani lakierem, nawet nie szminką – Addict Fluid Stick to zupełnie nowy rodzaj produktu
do ust. Spektakularny fluid, ledwo wyczuwalny na ustach, jego zadaniem jest połączenie maksymalnego koloru, połysku oraz wrażenia „no makeup” w jednym produkcie, który jest trwały
i zapewnia uczucie komfortu.


Ma być zatem lekko, widocznie, połyskliwie – oczywiście aplikacja nie może sprawiać nam problemu, a fluid wypływać poza kontur ust. Kwestia trwałości jest tak indywidualna, że nie powinnam jej chyba nawet poruszać – zatem krótko: w zależności od tego czy jesz, pijesz, palisz papierosy czy nie robisz niczego z wyżej wymienionych i jesteś ascetką – tyle fluid wytrzyma na Twoich ustach.

Ciekawe opakowanie – widoczne połączenie koloru pomadki z przezroczystością i srebrem – lekko i elegancko. Fluid posiada
piankowy aplikator, ułatwiający perfekcyjne rozprowadzenie koloru. Formuła bez dodatku olejów i wosków ma gwarantować ekstremalną pigmentację z jedwabistym i błyszczącym wykończeniem, sprawiając, że usta stają się kusząco miękkie oraz idealnie nawilżone. Jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie na zdjęciach poniżej – według mnie kolor jest piękny, soczysty, widoczny – na ustach mam tylko jedną, cienką warstwę Addict Fluid Stick.

Faktycznie wystarczy jedno pociągnięcie aplikatora po wargach, aby ujrzeć piękny, wyrazisty kolor z lustrzanym efektem – połączenie oranżu i czerwieni (551 Aventure), chyba najbardziej odpowiednim określeniem tego koloru będzie właśnie czerwona, słodka pomarańcza. Fluid jest dość trwały, w moim przypadku nawet po zjedzeniu miliona przekąsek jest widoczny (traci odrobinę w kwestii połysku, ale kolor pozostaje). Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem tego produktu i efekt jaki mogę uzyskać dzięki niemu w pełni mnie satysfakcjonuje. Brawo Dior!
Podoba się Wam efekt jaki można uzyskać dzięki Fluid Stickowi? Może miałyście okazję już go testować?

Dostępna w 16 odcieniach w cenie 145zł / 5,5ml