Agata
Manosa

Lekka Mgieka Ochronna do włosów od Kerastase.

2014-07-06 - Agata Herbut

Kolekcja Soleil to unikalna propozycja marki Kerastase przeznaczona do stsowania w okresie wiosenno – letnim, składa z trzech gestów: oczyszczającej kąpieli, pielęgnacji i teksturyzacji. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać Lekką Mgiekę Ochronną (Micro-Voile Protecteur) , która pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, po zastosowaniu stają się miękkie, gładkie i jedwabiste. Połysk włosów zostaje naturalnie podkreślony.


Super lekka formuła zawiera technologię photo – defence z filtrem UV i olejkiem mineralnym. Filtr UV pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Olejek mineralny pomaga chronić włosy przed wysuszaniem spowodowanym ekspozycją słoneczną oraz wzmacniać połysk włókna włosa.
Produkt przed użyciem należy wstrząsnąć, mgiełkę rozpyla się na suche lub osuszone ręcznikiem włosy z odległości mniej więcej 10 cm. Można stosować ją wielokrotnie w ciągu dnia, zarówno przed wyjściem na słońce jak i po.
Mała buteleczka z atomizerem skrywa w sobie lekki spray, który ma za zadanie chronić Wasze włosy podczas opalania, kąpieli w słonej wodzie, basenie – po regularnej aplikacji możecie być pewne, że nie doświadczycie przesuszenia, szorstkości czy nieprzyjemnej sianowatości. Mgiełkę stosowałam już tamtym roku, właśnie podczas wakacji na Gibraltarze i przyznam, że bardzo dobrze spełniła swoje zadanie – to nie jest tak, że sięgam po nią, gdy tylko zobaczę za oknem słońce, a w mojej głowie pojawi się myśl „słońce! użyj mgiełki!” po nią sięgam – dla mnie to produkt przeznaczony albo w przypadku wyjazdów albo dla kobiet, które spędzają bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu, a ich włosy muszą być zawsze w nienagannej kondycji. Niemniej jednak uważam, że jest warta uwagi, szczególnie jeśli dbacie o kondycję swoich włosów!