Agata
Manosa

MAC, Patentpolish Lip Pencil. Teen Dream.

2014-07-18 - Agata Herbut
Wieki unikałam pomarańczy i oranżów na ustach – uwierzcie mi, że takie odcienie zaraz obok nude były dla mnie zakazane i nieosiągalne, nie wiem dlaczego. Patrzę w lustro, na zdjęcia i nadal nie wiem dlaczego tak się wzbraniałam.
Na zdjęciach widzicie kredkę do ust Patentpolish Lip Pencil w jasnym, koralowo – pomarańczowym odcieniu Teen Dream. Bardzo wygodne rozwiązanie – gruby sztyft, który precyzyjnie pokrywa wargi kolorem.


Na polskiej stronie MACa znajdziemy opis: „Unikalna mieszanka kremowych emolientów uzupełnia się na wzajem nadając ustom miękkości z ultra gładkim wykończeniem, które nie jest ciężkie ani klejące. Łatwa aplikacja pomadki – ołówka, wysuwanego metodą twist-up, pozwala utrzymać nienaganną czystość bez konieczności temperowania. Ciesz się gamą olśniewających kolorów w 12 nowych odcieniach (84 złote/ sztuka), które pozostają żywe i prawdziwe dla wszystkich karnacji skóry.” Na pierwszym zdjęciu poniżej widzicie pomadkę w cieniu, na drugim – w słońcu.
Pomadka jest super wygodna w użyciu, gruby sztyft w kilka sekund pokrywa usta kolorem – intensywnym i w przypadku Teen Dream – jasnym, rozświetlającym efektem. Tak jak w przypadku innych specyfików marki przeznaczonych do ust – poczujecie delikatny zapach waniliowych, budyniowych ciasteczek. Idealna konsystencja, nie rozpływa się, nie rozmazuje – nawilża usta, nie podkreśla suchych skórek. Odcień jest na tyle bezpieczny, że można używać go bez ograniczeń – pomarańcza jest radosna i żywa, ale nieco przygaszona. Przy moich ciemnych włosach Teen Dream genialnie rozświetla twarz i nadaje jej młodzieńczego wyglądu (nie wierzę, że to napisałam, nie wierzę!).
Bardzo fajna i lekka propozycja na wiosnę/lato – sporo koloru i pigmentu w lekkiej oprawie – a biorąc pod uwagę, że Teen Dream jakby nie było ma w sobie pomarańczkę odcień będzie pięknie wyglądał jesienią na twarzy brunetki, jak myślicie?