Agata
Manosa

Orly, Saturated.

2014-07-17 - Agata Herbut

Mimo, że od jakiegoś czasu nie noszę lakieru na paznokciach, postanowiłam zrobić wyjątek i pokazać Wam elektryzujący fiolet z letniej kolekcji Orly Baked.
Profesjonalny lakier do paznokci o pojemności 18 ml (tak, tak zgadza się!), który posiada opatentowaną ergonomiczną nakrętkę gripper cap, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.Gama kolorystyczna lakierów do paznokci Baked Orly inspirowana jest egzotyczną dżunglą – połączenie specjalnych pigmentów i minerałów sprawia, że lakiery tworzą na paznokciach niezwykle gładką i trwałą warstwę. Zawarte w nich witaminy A, E i B5 nawilżają i chronią płytkę paznokcia. Dzięki temu możesz cieszyć się paletą egzotycznych kolorów i czerpać z bogactwa natury to, co najlepsze i najzdrowsze.
W zależności od kąta padania światła – Saturated raz jest głębokim fioletem, raz ciemnym chabrem – jest niesamowicie napigmentowany i buzuje w nim mnóstwo koloru.

Na zdjęciach możecie zobaczyć dwie warstwy Saturated bez żadnego topu, na paznokciach wytrzymuje w zależności od płytki – u mnie po około trzech dniach delikatnie ścierają się końcówki. Nie wiem czy miałyście okazję zobaczyć całą kolekcję Baked – jeśli nie, koniecznie wygooglujcie – jest bardzo energetyczna i radosna! A ja, mam wielką ochotę nosić go na stopach, ale póki co – czekając na Małą muszę się wstrzymać 🙁Często nosicie fiolety na paznokciach?