Agata
Manosa

Essie, Haute in the heat. Lato 2014.

2014-08-21 - Agata Herbut
Essie zamierza zamienić lato w jedną z najbardziej kolorowych pór roku. „Tegoroczna kolekcja na lato stawia na piedestale silne kobiety i mocne kolory. Styl w odważnych odcieniach inspirowanych naturą wyzwala kaskadę ekscytujących emocji. Wyrazisty, nasycony kolor daje natychmiastowy dziki efekt – odcienie poruszają serce i od razu uderzają do głowy! Kolory te dedykowane są kobietom, które nie obawiają się stawać na czele,a na swej drodze na szczyt działać niektórym na nerwy. Inspiracją do ich powstania było królestwo zwierząt. Życie to istna dżungla, a sukces jest kwestią przetrwania tej z nas, która jest najbardziej szykowna. Nastał najlepszy moment na uwolnienie zmysłowej energii lata. Sięgnij po najmodniejszy i zachwycający kolor, który wyznacza drogę innym. Uwolnij dzikość, którą w sobie nosisz.” – mówi Essie Weingarten, założycielka i Dyrektor Kreatywna marki Essie.

Mocne. Intensywne. Wytworne. Inspiracją do ich stworzenia była kobieta z instynktownym stylem. Trudno oprzeć się tym sześciu odcieniom, które swym intensywnym, seksownym kolorem wzmagają zmysłową aurę lata. Te wspaniałe kolory dodadzą Ci jeszcze więcej siły. Idealnie sprawdzą się na miejskim safari i pozwolą Ci na pokazanie swojej dzikiej strony. Różnorodna paleta najmodniejszych kolorów jak ulał pasuje do przebojowego sposobu bycia. Motywy zwierzęce to ostatni krzyk mody, a ta kolekcja oddaje ich zmysłową stronę,poskramiając nieokiełznaną żywiołowość. Na zdjęciach możecie zobaczyć cztery lakiery z całej kolekcji (obejmującej sześć) – moja kosteczka czyli opakowanie zawierające cztery miniatury lakierów zawiera:


Fierce, no fear – intensywny kakaowy mahoń
Przejmij kontrolę. Świat jest w zasięgu ręki,a intensywny kakaowy mahoń sprawia,że wszystkie chwyty są dozwolone.

Roarrrrange – niepowstrzymany, odważny pomarańczowy
Witaj tygrysku. Twój modowy instynkt z dala trzyma się od tego, co podstawowe, a to wszystko dzięki tej odważnej pomarańczy.

Strut your stuff – fascynujący turkusowy kobalt
Odważ się pokazać kolor i ujawnij swoje dzikie oblicze z fascynującym turkusowym kobaltem.

Haute in the heat – niesamowicie gorący kolor gujawy
Podkręć szyk tym niesamowicie gorącym malinowym odcieniem.

Na pierwszym zdjęciu możecie zobaczyć od kciuka: Haute in the heat, Roarrrrange, Strut your stuff, Haute in the heat, Fierce, no fear.

Na paznokciach mam jedną warstwę każdego z kolorów (!), co przy produktach Essie przyznam rzadko mi się zdarzało – zwykle aplikowałam dwie. Przepiękne, soczyste kolory z których nie jestem w stanie wybrać najładniejszego – każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Fierce, no fear czyli kakaowy mahoń fajnie sprawdzi się także jesienią, Strut your stuff – turkusowy kobalt wyobrażam sobie na swoich paznokciach podczas wakacji (nie w tym roku niestety).Na paznokciach trwają u mnie trzy dni (przy jednej warstwie, bez topu), pięknie lśnią i nie tracą na blasku – dla mnie letni ideał!