Agata
Manosa

White Is The New Black? Chanel Le Vernis, Eastern Light.

2014-08-04 - Agata Herbut

Minimalistycznie. Jednokolorowo. Biało!

Biały kolor na paznokciach już od jakiegoś czasu rozgościł się na dobre na naszych paznokciach, początki bywały trudne – jeszcze kilka lat temu większość białych lakierów proponowała nam efekt korektora na płytce, a w salonach był używany właściwie tylko jako element francuskiego manicure. Czasy się zmieniły, biel stała się modna i pożądana – płytka w tym kolorze wygląda przepięknie! Przedstawiam Wam propozycję marki Chanel na lato 2014 – Eastern Light 613, który niezliczony raz gości na moich paznokciach.Idealnie biały, świeży, z efektem końcowym w postaci tafli. Do pełnego krycia potrzebować będziemy dwóch warstw, szybko schnie, nie pozostawia smug (co w przypadku białego lakieru do paznokci jest bardzo ważne), nie tworzy prześwitów. Doskonale kryjący, trwały (pięć dni na płytce bez topcoatu to standard).
Niestety podobnie jak w przypadku kremowych pasteli tak i przy białej emalii – najlepiej wygląda na zadbanych dłoniach, nie napiszę – na super zadbanych – ponieważ na przykład w moim przypadku taki stan nie jest możliwy do osiągnięcia z czysto przyziemnych powodów – do pracy używam rąk, ale decydując się na biały manicure wystarczy odżywić i odsunąć skórki, a całość będzie wygląda naprawdę elegancko.
Podzielacie mój zachwyt białymi lakierami do paznokci? Jeśli podobnie jak ja lubicie ten kolor koniecznie zajrzyjcie po więcej białych inspiracji na pinteresta!