Agata
Manosa

Dior Jesień 2014: Rouge Dior Rouge Massaï 869 oraz Le Vernis Massai 853.

2014-09-27 - Agata Herbut


Kilka dni temu pokazywałam Wam część jesiennej kolekcji marki Dior (zajrzyjcie tutaj), dzisiaj nadeszła pora na kolejną odsłonę w odcieniach głebokiej czerwieni. Pezed Wami pomadka Rouge Dior Rouge Massaï 869 oraz lakier Le Vernis Massai 853 – duet idealny.Od razu uprzedzę Wasze pytania – nie, nie zostanę blogerką modową! Tym razem zobaczycie moje usta i paznokcie w plenerze, co moim zdaniem wydaje się być fajnym rozwiązaniem ponieważ możecie obejrzeć produkty w różnym świetle – w słońcu i w cieniu. I tak właśnie w cieniu zarówno pomadka jaj i lakier są bardziej karminowe, winne – w słońcu stają się jaskrawe, soczyste i niemalże eksplodują kolorem.


Szminka jest bardzo komfortowa w aplikacji i noszeniu – pięknie pokrywa usta kolorem i ich nie wysusza, na wargach trwa kilka godzin przy opcji jedzenie + picie, trwałość jest ogromnym plusem. Jedna warstwa pomadki pozwala uzyskać taki efekt jak na moich ustach oraz uwaga – lakier do paznokci także! Massai 853 to jedno warstwowiec!

Duet szminka i lakier z jesiennej kolekcji Dior jest idealny – jak Wam się podoba? Doskonałe jest to, że czerwień nigdy nie wychodzi z mody zatem możemy ją nosić cały rok, bez względu na wszystko. Obok lakieru moją trzydziestoletnią rękę zdobi bransoletka Swarovskiego – jedna z najpiękniejszych w mojej kolekcji. Jest moc!