Agata
Manosa

Estee Lauder, idealny Invisible Powder Makeup 1CN1 Ecru.

2014-09-09 - Agata Herbut
Invisible Powder Makeup marki Estee Lauder od pewnego czasu towarzyszy mi niemal przy każdym makijażu (nie napiszę, że codziennie ponieważ ostatnimi czasy moja skóra ma wolne od makijażu), od razu zaznaczę, że go uwielbiam więc post będzie pełen zachwytów.
Puder ma za zadanie wykreować nieskazitelny, promienny oraz niezauważalny makijaż. Hybrydowa formuła łączy w sobie wszystkie korzyści i najlepsze właściwości pudru i fluidu. Jego konsystencja jest wyjątkowo jedwabista i lekka, pięknie stapia się ze skórą, zapewniając jej niewidoczne krycie. W efekcie Twoja skóra wygląda naturalnie, ale jest piękniejsza, wygląda zdrowiej. jest wypoczęta.

Puder sprawia, że skóra wygląda kwitnąco, ponieważ rozświetla twarz. Naturalne odcienie stapiają się ze skórą i nie tworzą efektu maski – na zdjęciach możecie zobaczyć mikro drobinki rozświetlające – to właśnie dzięki nim efekt jest świetny! Nie musicie się jednak obawiać, że drobinki będą widoczne na skórze – nie stanie się tak. Invisible Powder to rodukt beztłuszczowy, kontroluje wydzielanie sebum, nie zawiera talku – ma niespotykaną konsystencję: trochę jak podkład, trochę jak puder – ja najczęściej aplikuję go pędzlem.
Puder możemy stosować samodzielnie lub na podkład – w pierwszej wersji krycie jest delikatniejsze (oczywiście jeśli będziesz posługiwać się pędzlem, gąbeczka spowoduje uzyskanie średniego krycia), w drugiej możesz liczyć na przedłużenie trwałości makijażu i efekt rozświetlający.
Bardzo dobrze sprawdzi się do poprawek i odświeżenia makijażu w trakcie dnia.


Puder EL nie waży się, nie zatyka porów, producent wspomina o tym, że został przetestowany zarówno dermatologicznie jak i
oftalmologicznie. Bardzo dużym plusem jest także to, że jest niewyczuwalny na skórze – nawet jeśli zostanie zaaplikowany solo.
Możemy uzyskać krecie od delikatnego do średniego, a wykończenie jest naturalne, świetliste.Nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, jest wydajny, trwały, pięknie odbija światło – wszystko, czego ja poszukuję w tego typu produktach. W perfumeriach kosztuje około 180 – 190 zł/7 g. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak wygląda na twarzy solo, na policzkach mam róż.