Agata
Manosa

MAC x Sharon & Kelly Osbourne. Kolekcja lato 2014.

2014-09-12 - Agata Herbut
Długo wyczekiwana kolekcja sygnowana nazwiskiem Osbourne – mamy i córki, jeden z najbardziej znanych duetów matka-córka stworzył kolekcję dla MAC – ta składająca się z dwóch części kolekcja zawiera w sobie szminki, błyszczyki, produkty do oczu oraz akcesoria do wykończenia makijażu. Linia Sharon zamknięta jest w czerwonych opakowaniach, natomiast motywem przewodnim opakowań kolekcji Kelly jest oczywiście fiolet! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać produkt pochodzący z połówki Sharon czyli róż do policzków Peaches & Cream (95 zł).
Przepiękny różany kolor, satynowe wykończenie i niestety limitowana kolekcja (czyli jeśli macie ochotę na zakupy – musicie się spieszyć!). Peaches & Cream to w moim przekonaniu jeden z ładniejszych różanych odcieni jaki mam w swojej kolekcji – oznacza to, że będzie często mi towarzyszył (wersja Kelly zdecydowanie mniej mi się podoba, ale może to ze względu na mój wiek – czyżby bliżej było mi do Sharon?;)). O wydajności róży MAC nie będę zbyt wiele pisała – ja w swoim życiu zdenkowałam bodajże dwa odcienie, one się właściwie nie kończą.

Na zdjęciach powyżej możecie zobaczyć swatche, na zdjęciach poniżej – efekt na moich polikach. Jest delikatnie, ale możecie oczywiście stopniować efekt – ja preferuję mniej niż więcej. Nie zauważyłam żadnych problemów z aplikacją, róż nie tworzy plam i jest porządnie napigmentowany. Na kościach wytrzymuje cały dzień – nie potrzebuje poprawek w ciągu dnia. Peaches & Cream jest bardzo, bardzo w moim stylu!

Miałyście okazję wypróbować coś z osbournowej kolekcji MAC? Jakie są Wasze wrażenia?