Agata
Manosa

Revlon ColorStay Moisture Stain. Lakiery do ust.

2014-09-11 - Agata HerbutRevlon wprowadza nowe lakiery do ust Revlon

ColorStayTM Moisture Stain. Wyjątkowo

lekka formuła pozostaje na ustach przez wiele godzin

dając efekt połysku i jednocześnie nawilżając

i pielęgnując.

Lakiery do ust Revlon ColorStayTM Moisture Stain (43,90 zł) mają

innowacyjną, kremową formułę wzbogaconą

o witaminę E i aloes. Dzięki temu nie kleją się i nie

wysuszają ust.

Kolory lakierów były

inspirowane atmosferą tętniących życiem, modnych

miast takich jak Barcelona, Londyn, Nowy Jork czy

Rio.

Produkt zaopatrzony jest w bardzo wygodny aplikator, który dokładnie obrysowuje wargi kolorem – lakier nie wypływa poza kontur i tak naprawdę już jedno pociągnięcie (na zdjęciach, na moich ustach są dwie warstwy) tworzy bardzo fajny efekt.
Teraz najważniejsza część posta czyli efekt na ustach. Od góry kolejno odcienie: 025 Cannes Crush, 015 Barcelona Nights (już wiem dlaczego ten najbardziej mi się podoba!), 005 Parisian Passion, 040 Shanghai Sizzle, 035 Miami Fever.


Aplikacja jest bardzo wygodna i bezproblemowa – tak jak wspominałam nie miałam żadnych niespodzianek. Konsystencja jest zupełnie inna niż na przykłąd w lakierach Shiseido czy YSL – bardziej kremowa, ale nadal lekka i nie klejąca się. Na ustach wszystkie kolory wytrzymują mniej więcej tyle samo – u mnie są to mniej więcej trzy godziny bez jedzenia i picia. Który kolor najbardziej mi się podoba? Najlepiej czuję się w różach i czerwieniach, ostatnio jednak coraz częściej sięgam po pomarańcze oraz ciemniejsze barwy – nie potrafię więc wskazać jednego koloru, każdy ma w sobie coś fajnego. Muszę wspomnieć też o samych opakowaniach – dla mnie to mistrzostwo świata! Są przepiękne, minimalistyczne i jedyne w swoim rodzaju – tak, zgadza się – Revlon kupił mnie już samym opakowaniem.Revlon ColorStayTM Moisture Stain jest dostępny w 12 energetycznych kolorach: India Intrigue,

Parisian Passion, LA Exclusive, Barcelona Nights, Rio Rush, Cannes Crush, Milan Moment, Miami

Fever, Shanghai Sizzle, New York Scene, London Posh, Stockholm Chic