Agata
Manosa

Sisley Phyto-Lip Shine Sheer Berry (18) .

2014-09-28 - Agata HerbutKolor? Przede wszystkim maliny, czerwienie, róże i osiemnastka od Sisley. Piękne, biżuteryjne opakowanie, soczysty i lśniący drobinkami kolor. Delikatnie malinowa, nieco śliwka Sheer Berry (18) na moich ustach prezentuje się bez fałszywej skromności – przepięknie! Mimo, że nie przepadam za produktami upstrzonymi lśniącymi drobinkami tak w przypadku Sisley jestem w stanie zaakceptować, a nawet pokochać!


Co wyróżnia pomadki Sisley?
Przede wszystkim idealnie kremowa konsystencja, która sprawia, że pięknie rozprowadzają się na ustach – właściwie za pomocą jednego gestu – tworząc świetny efekt.
W rzeczywistości wydają się być bardzo napigmentowane, na ustach kolor nieco blednie i staje się bardziej subtelny, dzienny.
Nie zmienia to jednak faktu, że intensywność możemy zwiększać poprzez dołożenie kolejnej cienkiej warstwy koloru (pamiętajcie jednak, że wszystko zależy od naturalnej barwy naszych warg – ja mam dość dużo pigmentu więc jedna warstwa wystarczy, aby makijaż ust był gotowy).
Dzięki Phyto-Lip Shine usta wyglądają na zadbane, wypielęgnowane i zdrowe.
Pomadki są lekkie i ich używanie staje się wielką przyjemnością, nie wysuszają ust, a wręcz je pielęgnują! Produkt Sisley to tak naprawdę dwa w jednym czyli potężna dawka pielęgnacji oraz subtelny, wielowymiarowy kolor (w zależności od światła szminka pokazuje swoje różne oblicza).

Phyto-Lip Shine
jest jednocześnie niezwykle transparentna na ustach oraz odżywcza dzięki doskonałej formule łączącej w sobie intensywny połysk i absolutną delikatność, formuła ta zawiera między innymi
masło kokum oraz masło z mango nawilżają, które chronią i zapewniają komfort,
błyszczące i przejrzyste polimery filmotwórcze wygładzające usta, modelujące je i uwypuklające.
W produkcie znajdziemy także estry cukrów odpowiedzialne za miękkość, jedwabistość i blask naszych ust.

Rezultat to niesamowicie miękkie wargi, nawilżone (+ 31% nawilżenia w ciągu 30 min) oraz zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.


Pomadki Sisley dostępne są np. w perfumerii Sephora w cenie regularnej 145 złotych (korzystając z karty VIP można nabyć je o 20 % taniej).