Agata
Manosa

Formula X na moich paznokciach.

2014-10-21 - Agata Herbut

W morzu tego, co możemy znaleźć na drogeryjnych półkach znajduję jeszcze produkty, które wzbudzają we mnie zdziwienie i jest to oczywiście zdziwienie pozytywne. Znacie markę Formula x? Mój pierwszy z nią romans był zupełnie nieudany – lakier w kolorze brzoskwini, który koszmarnie smużył i doprowadzał mnie do szału – byłam wręcz zdegustowana jakością i ceną (59 złotych). Ponad tydzień temu dałam namówić się na super szybki manicure marką Formula x, nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, ba nawet przeżyłam wizualizację jego odpryskiwania tego samego dnia. Minęło dokładnie siedem – nie godzin, a dni! Na moich paznokciach nie zauważyłam ani jednego odprysku! Nie wiem jak możliwe są takie czary mary, ale jestem nimi zachwycona. Siedem dni połysku, pięknego koloru i idealnych dłoni!Naszą filozofią jest nieustająca zabawa, którą gwarantuje bezkompromisowy rezultat uzyskany dzięki dziesiątkom kolorów i efektów.
Formula X to gama lakierów łącząca technologię z przyjemnością, innowację z kreatywnością. Spróbujesz i pozostaniesz wierna
– jak pisze producent i okazuje się, że może stać się to prawdą.
Manicurzystka zastosowała cały system Formula X czyli Oczyszczanie (Formula X Cleanser to odtłuszczacz, który usuwa zanieczyszczenia), Przygotowanie (Baza dla lepszej przyczepności), Kolor (wybrany lakier), na koniec Połysk czyli Top Coat. Aplikacja wszystkich produktów trwała niecałe piętnaście minut, a efekt był niesamowity! Dziewczyny, na zdjęciach możecie zobaczyć mój manicure …po siedmiu dniach – widać jedynie delikatnie starte końcówki, biorąc jednak pod uwagę, że nie zdarzył się ani jeden odprysk przy pracach, które wykonywałam w domu – jestem pod wielkim wrażeniem!Znacie markę Formula X? Miałyście okazję już wypróbować te lakiery?