Agata
Manosa

Orly Smoked Out .

2014-10-10 - Agata HerbutJesienna olekcja Orly Smoky ma uwodzić głębią enigmatycznych odcieni, które ożywają na naszych oczach. Śmiałe, nasycone kolory zainspirowane przez makijaż oczu. Przykurzone tony zmiksowane z matowymi shimmerami, kreują ekskluzywny, ale nadal intrygujący miks odcieni. Odkryj czarną stronę piękna z jesienną kolekcją Smoky – u mnie możecie bliżej przyjrzeć się Smoked Out czyli jak twierdzi producent jest to granat z matowym shimmerem, jak twierdzę ja – czerń, zieleń i mnóstwo świeciedełek.
Mój Smoked Out to ciemnozielony lakier z gwieździstymi drobinkami, który mocno przykuwa spojrzenia. Wydaje się być niczym ciemne, bezchmurne niebo w pogodny wieczór, z trylionem gwiazd.
Na moich paznokciach widzicie dwie warstwy pokryte topem – w opcji solo wykończenie jest lekko matowe, ja wolałam taflę która w moim odczuciu przy takim lakierze wygląda zdecydowanie bardziej korzystnie. Co myślicie o Smoked Out? Ja do tej pory nie przepadałam za takimi kolorami, ale ostatnimi czasy polubiłam podobnie jak ciemny manicure. W kwestii trwałości – u mnie trzy dni.