Agata
Manosa

Rouge Allure Gloss Chanel. Jesień 2014.

2014-10-08 - Agata HerbutChanel Makijaż Creation Studio stworzył wyjątkowy produkt do ust o wyjątkowym połysku: Rouge Allure Gloss Chanel.
Przepiękne minimalistyczne opakowanie – czarna obudowa z czystymi liniami i jedynie logo marki na skuwce. Wewnątrz znajdziemy połyskliwy błyszczyk, stworzony specjalnie dla kobiet kochających szminki!
Nowy kosmetyk do ust w stylu fusion połączony z nieśmiertelną i niepodważalną elegancją Chanel Rouge Allure Gloss.


Kolor, który objawia się w jednym kliknięciem. Błyszczyk jest ektremalnie napigmentowany – już jedno pociągnięcie aplikatorem po wargach pozostawia intensywny kolor, usta wyglądają zmysłowo z niemalże efektem lakierowanego błysku, tafli. Na swatchach możecie obejrzeć kolejno 18 seduction, 13 affriolant, 19 pirate, 15 sensible oraz 17 supreme.
Bardzo precyzyjny aplikator, miękki i delikatny rozprowadza idealnie produkt, dzięki czemu błyszczyk nie wypływa poza kontur ust, nie rozmazuje się.
Co wyróżnia Rouge Allure Gloss spośród innych?
Kolor, połysk, nawilżenie i długotrwały efekt – wszystkie cechy w czarnym i eleganckim kosmetyku zdobionym złotym logo Chanel.

Naukowcy marki stworzyli dwa polimery – pierwszy specjalnie dla koloru, drugi dla trwałości – w duecie dają efekt magiczny efekt na ustach: lekki na ustach i intensywny zarówno kolor jak i blask.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć kolejno:
18 seduction, 13 affriolant, 19 pirate, 15 sensible oraz 17 supreme.
Jaki jest Rouge Allure Gloss?

– czysty i lśniący pigment zapewnia taką samą intensywność koloru niezależnie od barwy – zarówno jasny, jak i ciemniejszy kolor prezentują się na ustach z taką samą intensywnością (możecie zobaczyć to na zdjęciach)

– cząsteczki odbijające światło zapewniają ustom blask podobny do lustrzanego. Usta wyglądają jak tafla koloru i są optycznie powiększone.
– lekka, komfortowa konsystencja pomimo intensywnego krycia

– zawiera takie składniki jak Sappan Wood, masło z zieloną herbatą Matcha i witamina E, dzięki nim usta chronione są przed starzeniem i nawilżone przez cały czasJaki jest Wasz ulubiony błyszczyk? Może któryś z proponowanych przez Chanel przypadł Wam do gustu?

Kolekcja zawiera
11 intensywnych kolorów: Sensuel, Exotique, Affriolant, Innocent, Sensible, Extase, Supreme, Seduction, Pirate, Audace, Distinction.
W perfumeriach pojawi się w październiku w cenie 153 zł.