Agata
Manosa

Shiseido Lacquer Rouge RD 413 Sanguine.

2014-10-14 - Agata Herbut
Lubię czerwień, lekkie formuły, trwałe produkty i minimalistyczne opakowania – podsumowując: lubię Shiseido. Pomadkę w płynie, którą dzisiaj Wam pokażę ma wszystko o czym wspomniałam, dodatkowo pięknie wygląda na ustach, przed Wami Shiseido Lacquer Rouge w odcieniu RD 413 Sanguine.
„Perfekcyjna w każdym szczególe, piękna jak nigdy dotąd. Głęboki, świetlisty kolor dla perfekycjnego makijażu ust. Nowa pomadka w płynie Shiseido dodatkowo nawilża i wygładza wrażliwą skórę ust. Nie pozostawia uczucia lepkości, zawiera technologię zatrzymującą wodę, która zapobiega szorstkości i przesuszeniu ust.”


Na moich ustach jest mocno napigmentowana, świetnie się trzyma, a czerwień jest żywa i radosna. Pomadka w płynie jest niemalże niewyczuwalna na ustach, a co za tym idzie w chwilę po aplikacji zapomnicie, że cokolwiek znajduje się na Waszych wargach. Na pierwszym zdjęciu (powyżej) możecie zobaczyć jak prezentuje się w cieniu, na kolejnym – w słońcu. Co do trwałości – nie mam żadnych zastrzeżeń – jeśli w czasie noszenia lakieru nie jem i nie piję – wytrzymuje dość długo (trzy – cztery godziny), gdy natomiast poniesie mnie szaleństwo konsumowania wszystkiego, co znajduje się w zasięgu mojej rączki – niestety znika szybciej. Nie ma to dla mnie jednak większego znaczenia ponieważ moim zdaniem wynik 3/4 godziny jest bardzo dobry i nie wymagam niczego więcej.


Wygodny aplikator, który zapobiega rozlewaniu się produktu poza kontur ust i super wydajność – dorzucę jeszcze dwie kwestie do moich pochwał.

Znacie lakiery do ust Shiseido? Ja je uwielbiam!Shiseido Lacquer Rouge RD 413 Sanguine kosztuje 115 zł w cenie regularnej/6 ml