Agata
Manosa

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick.

2014-11-04 - Agata Herbut


Tej jesienie do do palety kolorów pomadek Pure Color Envy Sculpting Lipstick dołączyły nowe odcienie – u mnie możecie obejrzeć bliżej dwa z nich: Discreet oraz Eccentric.

Pure Color Envy Sculpting Lipstick to pomadka podkreślająca usta głęboko nasyconym kolorem, możemy modelować nią usta dzięki wielowymiarowemu pigmentowi. Kilka miesięcy temu pokazywałam Wam dwa odcienie pomadek EL: Envious & Potent, zachwycałam się konsystencją, trwałością i intensywnością. Nowe odcienie – mimo iż są zdecydowanie bardziej delikatne i raczej w stronę nude nie ustępują różom i czerwieniom – są boskie!

Pomadki EL to kwintesencja luksusu w nowym, niezwykle eleganckim opakowaniu, dzięki niej usta kuszą intensywnym, nasyconym kolorem, zupełnie ich nie wysuszając! Intensywny kolor utrzymujący się do 6 godzin (w moim przypadku było to mniej więcej pięć godzin, ale kolor był wciąż bardzo intensywny). Wielowymiarowy pigment nadaje wargom kształt, objętość i kontur, a usta stają się pełne i kuszą zmysłowością. Nowy kompleks nawilżający Time Release Encapsulated Moisture Complex zawierający kwas hialuronowy wspomaga naturalną zdolność ust do utrzymywania stałego poziomu nawilżenia. Usta zachwycająco gładkie, miękkie i nawilżone przez cały dzień.


Na swatchach poniżej możecie zobaczyć od lewej Discreet, po prawej Eccentric.

Na pierwszych trzech zdjęciach na ustach noszę Discreet, na kolejnych trzech Eccentric – pierwsza wpada odrobinę w brąz, druga ma w sobie kroplę koralu, różu. Obydwie natomiast są bardzo eleganckie i pięknie prezentują się na ustach – myślę, że kolory są na tyle bezpieczne, że bez problemu można je nosić w każdej sytuacji.Podobają się Wam jesienne barwy Estee Lauder? Ja ze swojej strony gorąco polecam Wam wypróbować je będąc w perfumerii – są naprawdę warte uwagi – i to nie tylko te kolory, które pokazałam, w palecie jest mnóstwo odcieni, a dzięki intensywności i trwałości znajdują się w pierwszej piątce moich ulubionych produktów do ust!