Agata
Manosa

Clinique Nutcracker Act I.

2015-01-20 - Agata HerbutThe Nutcracker Act I Palette Pink to najnowsza paleta do makijażu marki Clinique. Kolekcja powstała z inspiracji postaciami, kostiumami i scenografią „Dziadka do orzechów” ”.
Inspirowany “Walcem śnieżynek” pierwszy akt kolekcji (Nutcracker Act I) obejmuje poczwórne cienie do powiek Snowflake Suite w odcieniach subtelnego i zmysłowego różu oraz róż w pudrze Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Plié Pink. Edycja limitowana dostępna jest w sprzedaży od listopada, kompakt z numerem I znajdziecie w Salonach Firmowych natomiast II – wyłącznie na stronie marki. Na zdjęciach możecie dokładnie obejrzeć kolory oraz napigmentowanie. W pierwszej chwili, gdy zobaczyłam zdjęcia produktu pomyśłałam, że nie są to do końca moje klimaty, ale już po pierwszym makijażu zmieniłam zdanie. Dlaczego?
Cienie są dobrze napigmentowane, na fotografiach możecie zobaczyć efekt bez żadnej bazy, podobnie na powiekach. Czerń jest pełna drobinek, ale nie sprawia kłopotu przy aplikacji (nie osypuje się, dzięki czemu można wyczarować fajne smokey eyes). Wszystkie cienie są miękkie, plastyczne i dobrze się blendują. To wszysko powoduje, że cliniquową paletą możemy wyczarować szybko makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy.Poniżej czekają na Was swatche. Pamiętajcie, że nie są podrasowane w żadnym programie graficznym oraz nie były aplikowane na bazę. Pierwszym kolorem od dołu jest róż do policzków. Po lewej w świetle dziennym, po prawej w sztucznym.


Na koniec makijaż – moja wersja wieczorowa (na linii wodnej czarna kredka).
Nie bójcie się różu, nie musicie stworzyć landrynkowego makijażu! Zobaczcie na zdjęcia – mi róż posłużył do rozblendowania czerni. Na co dzień, w celu ożywienia spojrzenia i wyglądu wybrałabym jednak właśnie róż – delikatne muśnięcie nim powiek odświeży Wasze spojrzenie i nada pięknych rumieńców.