Agata
Manosa

OPI & Gwen Stefani. Holiday 2014.

2015-01-14 - Agata Herbut


Sytuacja wygląda następująco: Gwen Stefani to od lat ideał kobiety według mojego Tomka. Przyznam się szczerze, że ja również uważam ją za przepiękną i atrakcyjną kobietę oraz mamę, a jej styl jest nie do podrobienia. Marka OPI po raz kolejny zdecydowała się na stworzenie kolekcji lakierów sygnowanej nazwiskiem Gwen, tym razem jest to kolekcja świąteczno – karnawałowa w której możemy odnaleźć mnóstwo czerwieni, fioletów, blasku! „Niepowtarzalne kolory zamknięte w kultowych buteleczkach, mieniące się brokaty i 18karatowy złoty top coat, to ekskluzywna propozycja od OPI na Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i, oczywiście, Karnawał.

Sięgnij gwiazd i uzyskaj efekt Gwen na paznokciach dzięki kolekcji Holiday 2014, w której znajdziesz aż 18 kolorów lakierów. Głębokie fiolety, kultowe rubiny i czerwienie (ulubiony kolor piosenkarki!), z nutą srebra i akcentem ciemnej butelkowej zieleni sprawią, że w te Święta poczujesz się naprawdę jak gwiazda.


Od lewej: Fashion Bow, What’s Your Point-settia?, Cinnamon Sweet, In a Holidaze.

Od lewej: Just BeClaus, Red Fingers & Mistletoes, Sleigh Parking Only, Kiss Me – Or Elf!.

Od lewej: I Carol About You, Christmas Gone Plaid, Love is Hot & Coal!, First Class Desires.

Na moich paznokciach możecie zobaczyć Just BeClaus – fiolet złamany odrobiną różu, kremowy, dobrze napigmentowany. Byłam zaskoczona ilością czerwieni w kolekcji, ale każda z nich jest zupełnie inna – od miksu z pomarańczą poprzez błyszczące mikro drobiny. Trwałość – jak zwykle u OPI i na moich paznokciach, około tygodnia. Na zdjęciach możecie zobaczyć manicure bez żadnego topa, ta tafla jest piękna!