Agata
Manosa

Jak wykonać perfekcyjny manicure? Konkurs z alessandro! (zakończony)

2015-02-04 - Agata Herbut

Czerwony lakier do paznokci. Kochacie? Dla mnie jeden z najtrudniejszych kolorów, krwisty manicure musi być perfekcyjny. Od linijki.
Nie przebaczę żadnemu odpryskowi, bąbelkowi, zalanej skórce czy smudze. Czerwień musi być idealna.
Razem z marką alessandro pokażemy Wam jak stworzyć (walentynkowy?!) manicure, który nie będzie wymagał mnóstwa czasu. Lakier, krem do rąk, wysuszacz, pilniczek i korektor – najlepsze z najlepszych. Czas start!


1. Nadaj kształt – taki jaki lubisz, u mnie zawsze są prostokątne.


2. Pomaluj paznokcie na wybrany kolor. Najbezpieczniej będzie jeśli zaaplikujesz dwie warstwy!


3. Spryskaj płytkę wysuszaczem w aerozolu.


4. Skoryguj wszelkie niedoskonałości za pomocą sztyftu.


5. Wklepu w dłonie pachnący krem.


Tadam. Jesteś gotowa! Cały manicure zajął nam mniej więcej dziesięć minut. Paznokcie ekstremalnie szybko są suche więc bez problemu możesz dalej wykonywać swoją pracę. Jeśli masz chwilę czasu możesz najpierw wykonać peeling dłoni, który sprawi, że będą w doskonałej formie.Produkty alessandro znam od bardzo dawna, moje pierwsze spotkanie z nimi to czasy, gdy moja siostra przywoziła je z za granicy. Najczęściej sięgałam po nie gdy mieszkaliśmy w Niemczech, odżywki są świetne – próbowałyście? Dla mnie produkt flagowy to utwardzacz do paznokci, wiele razy uratował zniszczoną płytkę. Mam nadzieję, że macie ochotę wypróbować alessandro? Jeśli tak, koniecznie weźcie udział w naszej zabawie! W wolnej chwili możecie zajrzeć na profil Fb alessandro lub stronę www, aby bliżej poznać markę.Czekają na Was trzy zestawy, w każdym z nich znajdziecie czerwony lakier do paznokci (kolor: Red Carpet, ja również mam taki!), profesjonalny pilnik do paznokci oraz ekskluzywny krem do rąk.

Co musicie zrobić? Dokończcie zdanie:
„Maluję paznokcie na czerwono, gdy…”


Na Wasze komentarze czekamy do 9 lutego. Spieszcie się ponieważ chcemy, abyście mogły cieszyć się swoim zestawem w Walentynki! Powodzenia!


Wyniki zostaną ogłoszone w tym poście 10 lutego, na Wasze adresy czekam pod adresem agataherbut@gmail.com.

Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych! Przesyłki zostaną wysłane niczym strzała zaraz po otrzymaniu adresów od Laureatek. Na Wasze adresy czekam siedem dni, jeśli nie zdążycie ich wysłać wybiorę kolejne odpowiedzi.
WYNIKI

Dziewczyny, dziękuję za udział w konkursie i za wszystkie odpowiedzi! Tym razem wygrywają:


Anya


Marta Gawrońska


kotek30
Zaglądajcie koniecznie ponieważ mam dla Was dużżżżo niespodzianek!