Agata
Manosa

Shiseido Future Solution Lx Foundation I20.

2015-02-03 - Agata HerbutPoprzedni rok obfitował w ogromną ilość podkładowych premier, jedną z nich był produkt japońskiej marki Shiseido
Future Solution LX Total Radiance Foundation o działaniu przeciwstarzeniowym.
Efekt idealnej i promiennej skóry ma utrzymywać się przez cały dzień, a składniki pielęgnacyjne formuły w miarę jej systematycznego stosowania wzmacniać skórę, wygładzić istniejące zmarszczki oraz redukować przebarwienia. Według informacji prasowej
zastosowanie opatentowanych technologii opartych na cząsteczkach pudrowych (Aura Radiance Powder/Time Match Powder) pozwala na skorygowanie widocznych oznak starzenia się skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek, rozszerzonych porów oraz pozwala na utrzymanie efektu nieskazitelnej i pięknie rozświetlonej skóry niezależnie od jej zmieniającej się kondycji w ciągu dnia.
Dzięki wyjątkowym składnikom pielęgnacyjnym do tej pory stosowanym jedynie z linii pielęgnacyjnej Premium Future Solution LX (Skingencell 1P/Super Bio Hyaluronic Acid/ Premium Uji Green Tea) podkład utrzymuje komórki skóry w idealnej kondycji, dzięki czemu skóra pięknie odbija światło i skutecznie walczy z pojawieniem się kolejnych oznak starzenia.
Technologia 4 MSK ujednolica tonację, redukuje przebarwienia.


Produkt otrzymujemy w szklanym słoiczku (jest zabezpieczony folią więc mamy pewność, że nikt nie testował go wcześniej), dostępny niestety tylko w dwóch odcieniach I20 oraz O40 – u mnie możecie zobaczyć jaśniejszą wersję, która dla bardzo jasnych cer na pewno będzie za ciemna. Wydaje mi się, że w moim przypadku ten odcień najbardziej sprawdzi się późną wiosną/latem, gdy cera nabierze odrobinę więcej koloru (niemniej jednak teraz się nie odznacza, dobrze się dopasowuje, ale jest minimalnie ciemniejszy niż kolor skóry). W opakowaniu wydaje się być ciężki i gęsty, w rzeczywistości (na szczęście!) taki nie jest. Możesz spodziewać się lekkości i łatwości przy aplikacji – Shiseido obiecuje rozświetlenie i wywiązuje się z obietnic. Podkład pięknie otula cerę i nadaje zdrowego wyglądu. W lustrze widzisz wypoczętą, zdrową skórę, o wyrównanym kolorycie. Poniżej możecie zobaczyć swatche w słońcu (zdjęcie numer 1) oraz w świetle dziennym (zdjęcie numer 2).


Jak sprawdza się przy suchej skórze? W związku z tym, że jego zadaniem jest oprócz wyrównania kolorytu – pielęgnacja – nie obawiajcie się przesuszenia czy podkreślenia już istniejących przesuszeń! W tej kwestii sprawdza się idealnie! Najfajniej sprawdza się przy aplikacji palcami, dobrze wtapia się w skórę i kryje to, co powinien. Wydajność? Nie zużyłam oczywiście całego opakowania, musiałybyście poczekać dość długo z przeczytaniem recenzji, w wyniku moich obserwacji jestem w stanie wyprorokować, że będzie ze mną długi czas. Na mojej średnio suchej skórze wygląda bardzo dobrze (efekt rozświetlenia jest widoczny), jeśli miałyście okazję testować go i Wasza cera jest ekstremalnie sucha dajcie znać proszę jak u Was się sprawdził!

Efekt końcowy czyli na mnie możesz zobaczyć na zdjęciach powyżej, jest dobrze prawda?Shiseido Future Solution Lx Foundation kosztuje od 270 zł w perfumeriach internetowych do 339 zł w Sephorze/Douglasie.