Agata
Manosa

Chanel Rêverie Parisienne Le Vernis.

2015-03-06 - Agata Herbut
Pod koniec stycznia pokazywałam Wam wiosenną odsłonę makijażu według marki Chanel, dzisiaj natomiast obiecane właśnie wtedy lakiery do paznokci. Dla przypomnienia – wiosna według Chanel Makeup Creation Studio to paleta kontrastujących odcieni, stanowiących kompozycję utkaną z delikatności ożywionej wibrującym światłem – Rêverie Parisienne. Wiosną wszystko jest możliwe… Bogactwo kolorów pełnych świeżości, niemalże jak bukiet przed chwilą zerwanych polnych kwiatów. Soczyste pączki, które lada chwila otworzą się i pokażą swoje prawdziwe piękno.Trio lakierów do paznokci – miękki palisander, energetyczna fuksja i metaliczna zieleń. Przed Wami Le Vernis:

Desirio 643 – obłędna ciemna fuksja

Tenderly 641 idealne połączenie fioletu, wrzosu z szarością

Paradisio 645 – perłowa, pastelowa zieleń


Bardzo dobrze czuję się w Desirio oraz Tenderly. Trochę inaczej wygląda sprawa z Paradisio, którego fanką nie jestem ze względu na wykończenie. Perła to nie jest moja bajka, zdecydowanie lepiej czuję się w kremowych, soczystych i konkretnych kolorach. Perłowa, pastelowa zieleń pasuje moim zdaniem do delikatnej, eterycznej dziewczyny, która świetnie czuję się w jasnych, zwiewnych kolorach.
Le Vernis na mojej płytce trwa i trwa i trwa, nie odpryskuje i nie ściera się. Wszystkie odcienie, które możecie zobaczyć na zdjęciach to jedna (!) warstwa lakieru! Pięknie prawda?
Która propozycja Wam najbardziej się spodobała?