Agata
Manosa

Geeks | Iga.

2015-03-13 - Agata HerbutJestem

Mamą rocznego Miłosza i żoną Marcina. Jestem współwłaścicielką kawiarni, co powoduje, że czasami czuję się sprzątaczką, a czasami bizneswomen. Jestem z Mazur, ale od lat jestem zakochana w Warszawie. Jestem wybuchowa, pewna siebie i zorganizowana.Robię

Od rana do nocy. Zdarza się nieraz, że na dwa czy trzy etaty. Najważniejsze jest to, że robię to co lubię – gotuję, mam swój biznes i jestem niezależna. Budzę się rano i mam w głowie, że nie jadę do pracy, tylko do mojego domu, kawiarni, którą kocham i bez której nie mogę żyć.

Inspiruję się

Moim mężem, który jest opanowaną częścią naszego duetu. Jego osoba mnie uspakaja, sprowadza na ziemię i uczy pokory. Dzięki niemu moje życie ma sens, to on spełnił moje dwa największe marzenia – dał mi syna i stworzył mi moje wyśnione miejsce pracy.


Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?

Przede wszystkim mieć kogoś obok siebie oraz – w moim przypadku – postawić wszystko na jedną kartę. 4 lata temu tak właśnie zrobiliśmy. Rzuciliśmy pracę, wzięliśmy kredyt (nie na mieszkanie) i zaczęliśmy spełniać marzenia. Były łzy i stres, ale teraz wiem, że było warto.Igę możecie znaleźć tutaj:

na Dobrej 14/16 w Warszawie,
Wars and Sawa, Facebook.